AIZDEVUMS INTERNETĀ – MINŪŠU JAUTĀJUMS

vivus.lv - aizdevums internetāMūsdienās ne vecums, ne ienākumu līmenis vairs nav šķērslis, lai saņemtu aizdevumu. Latvijā parasti kredīts internetā pieejams no 20 gadiem, bet pastāv iespēja aizņemties arī jau no 18 gadiem. Tādējādi aizdevums pieejams arī jauniešiem, protams, ja vien ir pārliecība par to, ka aizdevums tiks atdots bez problēmām. Kredīts internetā pieejams jau dažu minūšu laikā un, lai aizņemtos, nepieciešams piereģistrēties un pieteikt kredītu aizdevēja mājas lapā.

Visizplatītākie nosacījumi, lai tiktu piešķirts aizdevums:    Klientam jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam;    Klientam nepieciešams bankas konts un mobilais tālrunis;  Nepieciešama pozitīva kredītvēsture un bieži vajadzīgi arī dokumenti (konta izraksts) par to, ka kredītņēmējam ir regulāri ienākumi. Piem., pie Vivus.lv konta izraksts jāiesniedz, atkarībā no aizdevuma summas un termiņa.

Lai arī kredīts internetā visbiežāk tiek uzskatīts par īstermiņa kredītu, aizdevums ir pieejams arī uz krietni ilgāku laiku. Liela daļa ātro aizdevēju Latvijā izsniedz kredītus uz vienu mēnesi ar iespēju atlikt kredīta atmaksu. Tiesa, 30 dienu termiņš ir pārāk īss, īpaši, ja persona vēlas aizņemties summu, kas lielāka par viņa ikmēneša algu. Tieši tāpēc kredīts internetā pieejams uz vairākiem mēnešiem un pat gadiem, piem., pie Vivus.lv- aizdevums internetā ir īpaši izdevīgs. Pie Vivus.lv jaunajiem klientiem ir lieliska izdevība arī aizņemties bez maksas jeb 90 dienas atlikt aizdevuma atmaksu, neko nemaksājot! Kā arī, piešķirtā kredītlimita apmērā iespējams paņemt papildu aizdevumu bez komisijas maksas par tās izsniegšanu.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vajag tikai piereģistrēties izdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā jānorāda aizdevums un laiks uz kādu to vēlas saņemt. Reģistrācija aizņem vien pārs minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums pieejams bez problēmām. Vēl ērtāks process ir aizņemoties ar SMS starpniecību. Šādā gadījumā lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar tas arī viss, lai aizdevums būtu tikai vienas īsziņas attālumā.

IZVĒLIES PATS, KAD AIZŅEMTIES

Nav noslēpums, ka, kad runa iet par naudu, nav laika gaidīt, līdz to saņems. Tikmēr aizdevums var tikt atgriezts gan caur internetbanku, gan tirdzniecības vietās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Jebkurā gadījumā, uz doto brīdi kredīts internetā ir ērtākais veids kā iegūt sev nepieciešamo summu ātri un ar pārliecību, ka nauda tiešām būs. Aizņemšnās pamatā svarīgākais, lai klients atbilstu visiem noteikumiem, ar ko sīkāk var iepazīties aizdevēju mājas lapās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *