HIGIĒNAS SERVISS LIELIEM UN MAZIEM UZŅĒMUMIEM

Katra uzņēmuma īpašnieks zina, cik liela nozīme ir uzņēmuma telpu iekārtojumam. Ja vēlies ne vien rūpēties par efektīvu, klientiem un darbiniekiem patīkamu iekārtojumu, bet arī spodrināt uzņēmuma tēlu, izvēlies Berendsen pakalpojumus.

Berendsen piemērots dažādiem uzņēmumiem, tur tiek nodrošināti vairāku veidu pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts mūsdienīgs tualetes telpas aprīkojums. Berendsen piederumi ir funkcionāli un ērti lietošanā. Tualešu aprīkojuma līnijā ir vairāki produkti kā, piemēram, ziepju dozatori vai šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs variants roku mazgāšanai . Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

Vairāk lasi-http://cesis.pilseta24.lv/zina?slug=kadi-ir-popularakie-as-berendsen-tekstila-serviss-pakalpojumi-cf059ce3f4/1779988

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI UN TUALETES BIRSTE – APMEKLĒTĀJU UN DARBINIEKU ĒRTĪBĀM

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji nemaskē smakas. Tie padara smakas neitrālas. Tādēļ  tualetes telpa smaržos jauki vienmēr. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kura sastāvā nav smagie metāli, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Savukārt, Berendsen tualetes birste ir ne vien higiēnisks, bet arī dizainiski gaumīgs risinājums. Ar šo piedāvājumu  sanitārajās telpās vienmēr būs pieejama tīra un higiēniska tualetes birste.  Tualetes birste ievietojama vienreizējas lietošanas tvertnē, kas nomaināma pēc noteikta grafika.  Regulāra nomaiņa un antibakteriālā virsma nodrošina augstu higiēnas līmeni. Ar gaumīgo un eleganto dizainu šī tualetes birste lieliski iederas pārējo preču klāstā.

BERENDSEN TEKSTILA SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES ĒRTĪBAS

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā arī  kokvilnas dvieļu nomu . Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi pēc noteikta laika tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi piemēroti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citur. Gādājot par klientu ērtībām, Berendsen piegādā tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi labi pilda savu darbu – virtuves dvieļi gatavoti no kvalitatīvas kokvilnas.

Berendsen sniedz arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus . Izvēloties šo servisu, ietaupīsi gan laiku, gan naudu, jo, paklāji tiek regulāri mainīti, tādēļ, nebūs jāuztraucas par to tīrību.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji , kā arī citas higiēnas lietas – viss sakārtotai videi lielos un mazos uzņēmumos! Aplūko www.berendsen.lvun uzzini vairāk.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *