KĀ TIKT GALĀ AR NESEN RADUŠĀM NAUDAS PROBLĒMĀM? IZVĒLIES SMSCREDIT.LV UN SAŅEMSI ĀTRU ĪSTERMIŅA NAUDAS AIZDEVUMU AR SMS STARPNIECĪBU!

drošs aizdevums smscreditNegaidītiem finanšu tēriņiem ar mēneša algu var arī nepietikt. Piemēram, šomēnes starp tuviniekiem ir pāris jubilāri. finanses, bet kā rīkoties, ja tomēr pietrūkst? Ātrs, ērts aizdevums, SMS kredīts – tas ir risinājums Tev! Daži soļi pie reģistrācijas, un pāris minūšu laikā atrisināsi parādījušās grūtības! SMScredit.lv sniedz draudzīgus nosacījumus pilnīgi visiem klientiem, kam svarīgi noformēt ātro kredītu ar īsziņas palīdzību.

Lai varētu saņemt ātro īstermiņa naudas aizdevumu, jābūt vecumā no 20-75 gadiem. Tikpat nozīmīga prasība – kredīta pieteicējam nedrīkst būt iepriekš nokavēti naudas aizņēmuma maksājumi citās finanšu institūcijās vai tāpat arī pārkāpti kredītsaistību noteikumi. Tas var liegt SMS kredīta saņemšanu.

Gluži kā piesakot ātro naudas aizdevumu internetā, arī īsziņas ātrā kredīta noformēšanai ir vajadzīga personas reģistrācija internetā. Pēc reģistrēšanās mājaslapā SMScredit.lv, Tev ir parādījusies izdevība nokārtot SMS īstermiņa naudas aizdevumu. Tev atliek vien nosūtīt kredīta pieprasījuma īsziņu uz numuru 157, minot aktuālo kredīta apmēru EUR valūtā, laiku un paroli (par piemēru, EUR 250 20 diena365).Ja pēc īsziņas nosūtīšanas saņem apliecinājuma SMS par aizdevuma piešķiršanu, rezervēto īstermiņa ātro aizdevumu saņemsi tieši bankas kontā. Bez ķīlas un galvojumaJaunajiem klientiem aizdevums ar SMS starpniecību internetā ir pieejami bez maksas! Tas nosaka – atdod tieši tādu naudas summu, kādu saņēmi kredītā. Pirmais SMS kredīts bez maksas bez komisijas maksas un procentiem.

Sperot soli pretī klientiem, SMScredit.lv piedāvā tādu iespēju kā SMS ātrā kredīta atgriešanas termiņa pagarināšana. Situācijā, kad nav iespējams savlaicīgi atmaksāt kredītu, var palielināt aizdevuma atgriešanas periodu līdz pat 30 dienām. Lojāli pret klientiem un viņu vēlmēm – tāds ir SMScredit.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *