MODERNA VIESNĪCA NETĀLU NO RĪGAS

Pilnvērtīga atpūta ir daļa no mūsu dzīves. Ja Tu labi atpūsties , par lielisku iespēju var kļūt Baltvilla – viesnīca ar plašām atpūtas iespējām.

Baltvilla ir vieta, kur atpūsties vienatnē, kopā ar draugiem vai ģimeni. Šī četrzvaigžņu viesnīca sniedz augsta līmeņa apkalpošanu katram klientam. Tiek nodrošināta laba atpūta estētiski iekārtotos numuriņos, restorāns, SPA centrs un sporta centrs. Kompleksā atrodas arī veselības centrs Baltezers.

SPA CENTRĀ ĪPAŠI RITUĀLI KATRAI GAUMEI

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs sniedz vairākus piedāvājumus – apmeklētāju priekam pieejami vairāk kā divdesmit īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī piedāvājumus ar nakšņošanu. Tā ir iespēja izbaudīt izsmalcinātas procedūras un pēc tam nakšņot viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko nodrošina SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku.

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni, lai pilnvērtīgi turpinātu savu dzīvi. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers gādā par ikkatru klientu, nodrošinot pieredzes bagātu speciālistu atbalstu.

TRENAŽIERU ZĀLE UN GRUPU NODARBĪBAS SPORTA CENTRĀ

Tiem, kuri grib uzlabot savu fizisko formu, noderīgs būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs piedāvā arī velotrenažierus un tredmili, kas ir lieliski palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt lielisku pašsajūtu un labu fizisko formu.

IEPRIECINI TUVINIEKUS, DRAUGUS VAI BIZNESA PARTNERUS AR GARDU MALTĪTI  UN LIELISKU ATMOSFĒRU BALTVILLA RESTORĀNĀ

Baltvilla sortimentā arī romantisks  restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla dod iespēju izbaudīt nesteidzīgu un izsmalcinātu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas tikai 15 minūšu braucienā no Rīgas, taču sniedz iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai gribi pārsteigt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā nodrošināt ēdināšanu dažādos saviesīgos pasākumos, piemēram, svinībās vai semināros.

Atpūties un relaksējies viens pats vai jaukā kompānijā. SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī daudzas citas lieliskas iespējas gaida Tevi atpūtas kompleksā Baltvilla!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *