Akmens un koka žogi privātmājām!

tvora.lv bloku žogiLai pasargātu savu māju no svešām acīm un īstenotu privātu zonu, ierobežo to ar mājoklim un videi atbilstošu žogu. Pēc klietna pasūtījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums uzstādīs koka, akmens žogus žogus vēlamajā izmērā un daudzumā.

Lielu zonu norobežošanai praktizē klasiskos koka žogus. Koka sētu pasūtīšanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-guleniskus vai stateniskus fasādes koksnes dēļu pārklājuma posmus. Kvalitatīvi apstrādāta ziemeļu priedes koksne nodrošinās koksnes izturību pret saules, lietus, mitruma ietekmi, ilgi saglabās jauna žoga izskatu un kalpos ilgtermiņā.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīvākais izpildījums būs Ziemeļu skandināvu stils – akmens žogs . To konstruēšanā lieto mkonstrukcijas no metāla, kas tiek piepildītas ar akmeņiem. Šādi žogu risinājumi pieejami vairākos lielumos un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī vasarnīcas dārzā atpūtas zonas vietā.

Bloki žoga celtniecībai

Piemājas žoga būvniecībā var īstenot arī bloku sistēmu. Šādam risinājumam ir 2 veidi: plātņu un iežogojuma sēta. Moduļu sistēmas sētas tiek uzstādītas no Aluzinic dēļiem, kas nodrošina konstrukcijas ilglaicīgu kalpošanu un izturīgumu. Pateicoties skābekļa un alumīnija mijiedarbības procesā radušos pārklājumam, tā moduļu sētai sniedz augstas pretkorozijas īpašības. Moduļu sētu būvniecībā izmanto augstas kvalitātes SU un TO celtniecības blokus. Tiem ir granīta piedeva un bloki ražoti dabīgā šķēlumā..

*TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas rada dabīgu akmens šķēluma vizuālo izskatu. Tos var izmantot dažādu celtņu, ēku apdarēm, kā žoga blokus, starpsienu un citu ēku izveidē. Lielākais pluss – nav vajadzīgi papildus ieguldījumi apdarei.

*Sētas no SU blokiem ļaus radīt brangu privātmājas un to ierobežojošās teritorijas vidi. Inovatīvās Cytryn, Vera krāsas risinājumi piedāvā plašu krāsu izvēli un pēc iespējas dabīgāku tonējumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *