A/s Berendsen Tekstila Serviss piedāvātie pakalpojumi

layout_set_logoSabiedriskās iestādēs ik dienu apgrozās daudz apmeklētāju, līdz ar to nepieciešams vienmēr domāt par telpu tīrību – tajā skaitā paklāju tīrību un maiņu. Paklāju serviss ir pakalpojums, kas ietver paklāju nomu, paklāju piegādi līdz klientam un to nomaiņu un tīrīšanu. Viens no pazīstamākajiem paklāju servisa sniedzējiem – Berendsen (bijušais Emblēmu Paklāju Serviss jeb EPS). Savu darbību A/S Berendsen Tekstila Serviss sāka ar paklāju nomas piedāvāšanu jeb maināmo paklāju servisu, nodrošinot klientiem vispārīgu servisu – paklāju piegādi, apmaiņu un to tīrīšanu. Lai sniegtu visaugstākās kvalitātes servisu, uzņēmums ir iegādājies modernas tehnoloģijas un uzņēmumā strādā apzinīgi un profesionāli darbinieki. Berendsen aizvien domā par saviem klientiem, paplašinot savu servisa klāstu – zemāk tekstā var uzzināt ko vairāk par populārākajiem uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.
Mopu noma – mops ir īpaši veidots rīks sausajai grīdas uzkopšanai. Mops ir gluži kā grīdas slota, tikai tas ir veidots no speciālas dzijas, kas lieliski savāc putekļus un sīkus netīrumus. Kokvilnai kā dabiskam produktam raksturīga spēja ļoti labi savākt netīrumus. Tādēļ mops ir ļoti piemērots dažādām grīdas virsmām – koku, flīžu, parketa u.c. Kur pielietot mopu? Grīdas tīrīšanas mopu ļoti labi ir izmantot lielveikalos, angāros, skolās, sporta zālēs, viesnīcās un citās vietās, kur apgrozās daudz cilvēku.
Teju visās sabiedriskajās ēkās kā viens no top risinājumiem tīrības uzturēšanai tiek izmantoti maināmie paklāji. Berendsen pienākums – parūpēties par to, lai klientu grīdas vienmēr būtu uzkoptas. Klasiskie neilona maināmie paklāji efektīvi aiztur 70 % netīrumu un tas sniedz augstāku tīrības sajūtu jebkurā telpā. Tā kā klasiskie neilona maināmie paklāji aiztur visus netīrumus, grīdas un to segums ir pasargāts no nodiluma. Tādā veidā paklāji derēs lietošanai ilgāk un sarūk to kopšanas izmaksas. Berendsen paklāju maiņā ietilpst: * Tīro paklāju piegāde un nomaiņa pret netīrajiem; * Maināmie paklāji tiek tīrīti videi saudzīgā veidā; * Paklāji ir ideāli tīri pēc ikvienas nomaiņas.
Berendsen pakalpojumi pieejami visā Latvijā – Rīgā un Rīgas rajonā, kā arī pārējos Latvijas reģionos. Visos reģionos darbojas uzņēmuma pārstāvis. Ar visiem uzņēmuma pakalpojumiem detalizētāk var iepazīties viņu mājaslapā www.berendsen.lv, kur uzrādīta arī uzņēmuma kontaktinformācija. Savukārt, jautājumu gadījumos vai tad, ja ir vēlme pieteikties pakalpojumu saņemšnai, ar Berendsen iespējams ērti kontaktēties arī pa e-pastu info@berendsen.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *