Ātrais kredīts līdz 300 latiem

ātrais kredītsNepieciešams neliels aizdevums dažādu finanšu jautājumu risināšanai? VIA SMS ātrais kredīts būs piemērots šādā situācijā. Tas ir aizdevuma veids, kas īpaši izstrādāts situācijām, kad steidzami nepieciešami nelieli naudas līdzekļi. Tas noderēs, lai apmaksātu negaidītu rēķinu, iztiktu līdz nākamai algas dienai, segtu ikdienas izdevumus vai veiktu dažādus pirkumus.

VIA SMS ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas paredzēts dažādu salīdzinoši nelielu, bet steidzamu izdevumu segšanai. Ar šo aizdevumu savā bankas kontā Jūs varat saņemt tikai 15 minūšu  laikā, jo visas nepieciešamās darbības kredīta noformēšanai Jūs varat veikt tikai ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību. Jums nevajadzēs doties uz banku un stāvēt garās rindās.

Lai saņemtu aizdevumu:

  • dodieties uz VIA SMS mājas lapu;
  • sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju;
  • noformējiet aizdevumu.

Ātrais kredīts pie VIA SMS ir salīdzinoši neliels aizdevums – tā maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem. Jāņem vērā, ka tik liela aizdevuma summa pieejama tikai kompānijas pastāvīgajiem klientiem, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā aizdevuma apmērs pie VIA SMS nevar pārsniegt 150 latus, bet otrais aizdevums var būt līdz 200 latiem liels.

Kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām, tomēr nepieciešamības gadījumā to ir iespējams nedaudz pagarināt. Tas gan ir maksas pakalpojums. Ja vēlaties nedaudz atlikt aizdevuma atmaksu, Jums jāpārskaita pagarināšanas maksa uz VIA SMS kontu līdz norādītajam datumam. Aizdevuma atmaksas pagarināšanas maksa ir atkarīga no kredīta apmēra un laika, par kādu vēlaties kredīta atmaksas termiņu atlikt.

VIA SMS ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai to saņemtu, personai ir nepieciešams atvērts bankas konts, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un pieeja internetam. Kredītu neizsniedz personām, kam ir kavēti kredītu maksājumi un pārkāptas līgumsaistības.

Saņemt ātro kredītu pie VIA SMS ir iespējams arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un darba dienu vakaros. Kompānija strādā no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 sestdienās un svētdienās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *