ĀTRI, ĒRTI UN IZDEVĪGI NAUDAS PĀRVEDUMI AR TRANSFERGO

transfergo.com pārskaitījumiCilvēkiem, kuri dzīvo un strādā ārzemēs, būtisks noteikti ir jautājums par iespēju ērti veikt naudas pārvedumus. Katrs vēlas atrast veidu kā  pēc iespējas parocīgāk un izdevīgāk pārskaitīt naudu  tuvajiem cilvēkiem, kas dzīvo dzimtenē. Tagad tāda iespēja ir- uzņēmums TransferGo nodrošina starptautiskos naudas pārskaitījumus, garantējot ne tikai drošu, bet arī izdevīgu risinājumu – TransferGo  pārskaitījumu izmaksas ir zemākas kā veicot starptautiskos naudas pārskaitījumus bankā.

TransferGo piedāvājumā ir starptautiskie naudas pārskaitījumi – izvēloties šo pakalpojumu, varēsi ērti nosūtīt naudas līdzekļus gan no Latvijas uz  citām valstīm, gan arī no ārvalstīm uz Latviju.

Viss, kas nepieciešams, lai veiktu naudas pārskaitījumu sev ērtā laikā un vietā – reģistrēties kompānijas Transfergo.com mājas lapā un sekot tālākajām norādēm.

TransferGo nodrošinātie naudas pārvedumi- lielisks risinājums arī tad, ja steidzami vajadzīgs veikt naudas pārskaitījumu.

Izmantojot TransferGo servisu, tu neriskē- uzņēmums ir licenzēts, tāpēc drošs. Jāpiebilst, ka TransferGo ir uz klientu orientēts uzņēmums, kam svarīga klientu apmierinātība. Tam ir arī rezultāti – zemās komisijas maksas, kā arī laipnā attieksme klientiem liek šos pakalpojumus izmantot regulāri.

STARPTAUTISKIE NAUDAS PĀRVEDUMI INTERNETĀ- TRANSFERGO.COM

Kā minēts, Transfergo nodrošinātie starptautiskie naudas pārvedumi būs noderīgs risinājums, ja nepieciešams veikt naudas pārskaitījumu uz ārzemēm. Liels šīs iespējas pluss ir vienkāršā pieejamība- naudu pārskaitīt iespējams ar interneta palīdzību . Līdz ar to nav jātērē laiks, dodoties uz banku vai kādu citu iestādi, kas sniedz šādu pakalpojumu. Tāpat- ar Transfergo.com naudu pārskaitīt vari sev ērtā laikā. Jāpiebilst, ka klientu ērtībām mājas lapā ievietota arī video pamācība, kas atvieglos naudas pārskaitīšanu.

Naudas pārskaitījumi tiek nodrošināti, piemēram, no Apvienotās Karalistes uz Latviju, Poliju, Vāciju un Lietuvu, kā arī dažām citām. Tāpat iespējams naudu pārskaitīt arī uz Apvienoto Karalisti no citām Eiropas valstīm. Plašāku informāciju uzzini mājas lapā www.transfergo.com.

TransferGo ir neliela kompānija, kas reģistrēta Apvienotajā Karalistē. Ar šī uzņēmuma pakalpojumiem varēsi justies drošs – kompānijas darbību uzrauga Apvienotās Karalistes finanšu pakalpojumu iestāde. Ņemot vērā, ka Transfergo.com darbojas arī saskaņā ar personas datu aizsardzības standartiem, visi sistēmā ievadītie dati tiek šifrēti un aizsargāti.

TransferGo-  ātri, izdevīgi un ērti naudas pārskaitījumi uz ārzemēm. Ieskaties – https://transfergo.com/lv/send-money-to-uk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *