Credit24 piedāvā saņemt kredītu no 18 gadu vecuma

Credit24 kredītsCredit24 no citiem ātrajiem kreditoriem atšķiras ar to, ka piedāvā aizņemties daudz lielākus kredītus uz ilgāku laiku, nekā citur. Pieejamas kredītu summas no 50 līdz 1500 latiem ar atmaksas termiņu no 14 līdz pat 24 mēnešiem! Tomēr viens no pievilcīgākajiem faktoriem ir tas, kas tie ir ātrie kredīti no 18 gadiem. Aizņemties var arī jaunieši, turklāt, kredīts ir bez ķīlas un galvojuma, tāpēc nav jāraizējas par nodrošinājumu.

Lai saņemtu kredītu nepieciešami regulāri ienākumi

Lai pieteiktos kredītam, personai:

  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
  • Ir nepieciešami regulāri ienākumi;
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, e-pasts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi vai citas nenokārtotas parādsaistības.

Lai arī teikts, ka tie ir ātrie kredīti no 18 gadiem, personai, kas aizņemas, jābūt pastāvīgiem ienākumiem, piem., darba algai. Tātad, pat, ja esi sasniedzis pilngadību, tas vēl nenozīmē, ka kredīts būs pieejams, jo bez pastāvīgiem ienākumiem to visticamāk neizsniegs. Tā kā reti kurš jaunietis 18 gados jau strādā, tad Credit24 tomēr vairāk orientēts uz vecāku auditoriju.

Pastāv vairākas iespējas, kā pieteikt aizdevumu

Tie, kas atbilst visiem kritērijiem, var pieteikties kredītam Credit24 mājaslapā. Tāpat pieteikties var arī lielākajās Latvijas pasta nodaļās un Maxima veikalos. Tomēr visērtākais pieteikšanās process ir tieši viņu mājaslapā. Atliek tikai reģistrēties un no sava izveidotā autorizācijas konta nosūtīt pieteikumu kredītam.

Creit24 mājaslapā ir liela un pārskatāma tabula ar visām kredīta summu un atmaksas termiņu kombinācijām. Proti, izvēloties summu un termiņu jau uzreiz varēs redzēt ikmēneša maksājumu apjomu. Tā kā tiek piedāvāts atmaksas termiņš pat līdz 2 gadiem, tad, ja ik mēnesi gribas veikt tikai nelielas iemaksas, var izvēlēties garāku atmaksas termiņu.

Credit24 ātrie kredīti no 18 gadiem noteikti noderēs jauniešiem, protams, ar nosacījumu, ka viņiem ir regulāri ienākumi. Tā kā pieejama summa līdz pat 1500 latiem, kredīta ņēmējs var īstenot lielus plānus, piem., veikt mājokļa remontu vai citas sen plānotas vai neatliekamas ieceres. Tā ir iespēja realizēt savu sapni jau tagad, bet maksāt vēlāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *