Ātro kredītu saraksts

ātro kredītu sarakstsKatrs kaut cik aktīvais Latvijas iedzīvotājs vismaz reizi dzīvē ir kaut ko dzirdējis vai lasījis par ātrajiem kredītiem. Netrūkst arī to, kuriem pašiem ir jau zināma pieredze šī pakalpojuma izmantošanā. Ņemot vērā, ka pašlaik mūsu valstī ātras kreditēšanas nozare ir attīstījusies un paplašinājusies, gadījumā kad nepieciešams ātrais kredīts izvēles iespējas ir samērā daudzpusīgas. Pat ja iepriekš esi veiksmīgi izmantojis kāda uzņēmuma pakalpojumus tas nebūt Tev neliedz ielūkoties citu kreditētāju piedāvājumā. Lai vieglāk būtu orientēties plašajā uzņēmumu klāstā daudzviet internetā pieejams ātro kredītu saraksts. Atliek vien tāda izpētei ķerties klāt un izvērtēt sev piemērotāko piedāvājumu.

Ātro kredītu saraksts kurā vienkopus apskatāmi lielāko kredītu izsniedzēju piedāvājumi ir laba iespēja kā salīdzināt pieejamos kredītus. Pirmkārt, būtiski ir tas, ka daži uzņēmumi piedāvā arī patēriņa kredītus. Kā piemēram, OpenCredit un Vivus.lv pieejams patēriņa kredīts līdz 1000 latiem, savukārt vēršoties BigBank iespējams saņemt pat 7000 latu lielu patēriņa kredītu. Jaunums ir mogo.lv – šajā uzņēmumā droši pēc finanšu līdzekļiem var vērsties tie, kuriem ir savs auto. Automašīna kalpos kā garantija kredīta saņemšanai, un saņemot naudu, mašīnu varēs ari turpināt droši lietot. Šādā veidā iespējams aizņemties līdz pat 10000 latu lielu summu.
Svarīgi zināt kāda ir maksimālā naudas summa, kuru iespējams saņemt attiecīgajā uzņēmumā. Kamēr SMScredit.lv un Ferratum sniedz iespēju vienā reizē aizņemties līdz pat 400 latu, citos uzņēmumos maksimālā summa ir 300-350 latu.

Ja ātrais aizdevums nepieciešams personai, kura vel nav sasniegusi 20 gadu vecumu, tad pēc palīdzības jāvēršas SohoCredit. Šis uzņēmums pašlaik ir vienīgais, kurš izsniedz kredītus no 18 gadu vecuma. SohoCredit ierindojas arī pie viena no ātrākajiem naudas izsniedzējiem. Finanšu līdzekļus, tāpat kā SMScredit.lv iespējams saņemt pat 10 minūšu laikā. Savukārt visātrāk naudu iespējams saņemt viasms.lv – jau nieka 5 minūšu laikā nauda būs Tava.

Pat ja varbūt tiek veidots savs ātro kredītu saraksts, būtiski ir aplūkot informāciju par procentu likmes apmēriem. Pašlaik zemākie procenti izsniegtajiem kredītiem ir uzņēmumos Latcredit, vivus.lv un SMScredit.lv – tie ir 10%. Tāpat, ja vēlies aizņemties vairākos uzņēmumos vai vienkārši intereses pēc katru reizi aizņemties pie cita kredīta sniedzēja, ļoti svarīgi pārliecināties vai pirmais kredīts ir bez maksas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *