Banketu galdu noma – sarīko pasākumu ērti

nojumes nomaBanketu galdu noma ir speciāli izstrādāts piedāvājums, kurš ļoti labi noder saviesīgos gadījumos, kur apmeklētājus nepieciešams sasēdināt pie galdiem. Lietojot galdu nomu, kā arī citus Akurāts pakalpojumus, jums vienkārši ir pieejams viss nepieciešamais banketu un citu pasākumu aprīkojums, līdz ar to banketa vai svinību organizēšana būs ērtāka.

Pateicoties iespējām, ko sniedz banketu galda noma, svinību sarīkošana būs tik vienkārša kā nekad iepriekš. Svarīgākās banketu galdu nomas priekšrocības ir:

•   Aprīkojums noderēs ikvienam pasākumam;

•   Galdus nav nepieciešams pirkt;

•   Varat neuztraukties par galdu un cita aprīkojuma piegādi, kā arī montāžu

 UzņēmumsAkurāts iznomā divu dažādu lielumu apaļos banketu galdus – ar 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Galdi ir apaļi, un tiem ir gaišas krāsas no koka gatavota virsma un tumši pelēks metāla karkass. Pateicoties vienkāršajam dizainam, apaļie galdi būs atbilstoši ikvienam banketam vai svinībām. Bet, ja gribēsiet panākt svinīgāku atmosfēru, Akurāts iznomā arī dekorus, galda segas unspeciālas galda drānas.

Jāpiebilst, ka SIA Akurāts nodrošina arī krēslu nomu. Krēslu noma ir piedāvājums, bez kura banketu galdu nomai īsti nav jēgas, ja vien neplānojat, ka viesi pie galdiem nesēž. Uzņēmuma Akurāts piedāvātie krēsli ir melnā krāsā, tie ir taisīti no ērta materiāla un tāpēc labi derēs viesībās un banketos, kuros ilgi nepieciešams sēdēt. Lai radītu notikumam īpašu atmosfēru tiek piedāvātas arī dekorācijas un saskanīgi galdu un sēdekļu pārklāji.

Ja organizējot pasākumu, galdiņus būtu nepieciešams pirkt, jums vajadzētu rēķināties ar pamatīgām izmaksām. Lai ietaupītu, allaž atcerieties – SIA “Akurāts” sortimentā ir nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Arīdzan ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *