Berendsen maināmo paklāju serviss aplīdzēs nodrošināt tīrību

Kā ik dienu uzturēt tīras telpas birojā? Kā nodrošināt, lai netīrumi, kas dubultā parādās rudenī, nenokļūtu pilnīgi visās telpās? Jums ir vajadzīgs atbilstošs ieejas paklājs, kas uzkrāj visus gružus. Kas tas ir? Tā ir inovatīva pieeja, kas ļauj samazināt rūpes par tīrību telpā. Berendsen maināmo paklāju serviss nodrošina īpaši izstrādātus paklājus ar tādām kā vannītēm, kur uzkrājas smiltis un citi gruži, kas pielīp pie apavu zolēm. Noskaidrojiet sīkāk un izvēlieties sev tīkamu risinājumu!

Berendsen.lv pakalpojumi

Noslēdzot līgumu ar speciālistiem, darbs tiks izdarīts laicīgi – Berendsen maināmo paklāju serviss tiek novērtēts jau daudzos uzņēmumos visā Latvijā. Jums ir neizmērojamas iespējas nopirkt arī higiēnas preces, piemēram, tualetes papra turētājus, ziepju dozatorus u.c. Pašlaik Berendsen.lv līdzekļi telpu tīrīšanai var tikt iegādāti ar dažādām smaržvielām un putu blīvumu.

Preces telpu tīrībai

Vēlaties nodrošināt augstākās higiēnas prasības? Tad Jums jāizvēlas ne tikai Berendsen maināmo paklāju serviss, bet arī higiēnas preču turētāji, kā arī dvieļi. Jūsu klientiem daudz labāk patiks rokas noslaucīt tīrā kokvilnas dvielī nevis cietā papīra salvetē, kas ir tik plāna, ka ar vienu gabaliņu vien nepietiek.

Interesanti, ka:

  • ar sensoru aprīkotas Berendsen.lv līdzekļi roku tīrīšanai nonāk uz Jūsu rokām bez pieskaršanās traukam;
  • ar sensoru aprīkotais telpu atsvaidzinātāji un higiēnas preces nodrošina iespēju, ka telpas piepilda patīkams aromāts;
  • izturīgie gumijas paklāji ļauj samazināt gružu nonākšanu mājās!

Berendsen maināmo paklāju serviss nodrošinās tīrību regulāri, jo pēc noteikta grafika netīrie paklāji un higiēnas preces tiek apmainītas pret jaunām. Berendsen darbinieki ieradīsies, savāks netīro paklāju un vietā noliks tīru. Tieši tik ērti! Turklāt pēc nepieciešamības Jūs operatīvi varat pasūtīt papildu aprīkojumu, piemēram, gaisa atsvaidzinātāju vai arī dizaina paklāju ar uzņēmuma logo, ko ievietot konferenču telpā kā papildu aksesuāru.

Piesakieties pakalpojumam!

Zinot, cik liela nozīme tīrībai ir ne tikai ar ēdināšanu saistītos uzņēmumos, bet pilnīgi it visur, Berendsen var Jums palīdzēt to nodrošināt. Aizmirstiet par to, ka ik pēc 30 minūtēm Jums nāksies pašam slaucīt smiltis, kas iznēsātas pa visu biroju! Speciālie paklāji neļaus netīrumiem nonākt tālāk.

Ienāciet www.berendsen.lv un iesakiet sev vēlamos pakalpojumus!