DĀRZA DARBU PIEDERUMI UN PRECES MĀJASLAPĀ BAKKER-HOLLAND.LV

puķu sēklas interneta veikalā bakkerJa pavasaris saistās ar dārzkopības sezonas atklāšanu , obligāti vajadzīgs savlaicīgi pasūtīt nepieciešamos izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv dod iespēju iegādāties daudzveidīgu sēklu, krūmu, augļu koku stādus, daudzgadīgu augu un rožu stādus .

Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs pa pastu ir Bakker-Holland.lv, par ko liecina ilgais darbības laiks, kas ir vairāk nekā 60 gadi. Bakker preču katalogā ir dažādas sīpolpuķes visiem gadalaikiem. Bārkstainās, lielziedu un nokarenās begonijas un citas savdabīgas un neierastas puķes. Sīpolpuķu atvērumā varat piemeklēt arī gladiolu un narcišu puķu sīpolus, ko parasti stāda puķu dobēs.

Mājaslapā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču sarakstā plašā piedāvājumā daudzveidīgu klāstu rozes, turklāt tās diezgan labi iederēsies ikkatra mazdārziņā un mājas puķu dobēs. Tā kā rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, pilnbriedumā tie varēs priecēt gan dārzā, gan arī mājās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, bagātīgā lapojuma rozes grieztajiem ziediem un vēl citas ziedu šķirnes glīta dārza iekārtošanai.

Bakker katalogu papildina arī daudzveidīgais dārzeņu un puķu sēklu, garšaugu sēklas sortiments no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja uzņēmuma Bakker Hillegom. Nodrošinot ekoloģisku vitamīnu kompleksu savā piemājas dārziņā, pērciet meža zemeņu sēklas, ko var audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem. Meža zemeņu ražas periods ir četrus mēnešus – jūlijs līdz oktobris. Sēklu grupā jūs varat nopirkt arī eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – dārzkopībā būs noderīgi!

Interneta veikalā Bakker-Holland.lv varat sameklēt arī dažādu koku un krūmu stādus. Izvēles iespējām atrodami gan masīvi koki ēnas radīšanai, gan kompakti pundurkrūmi un dzīvžogu krūmi platības apstādīšanai. Arīdzan augļu koki, kas iederēsies lielākā saimniecībā – plūmes, ķiršu stādi, ābeles u.c. no dažādām šķirnēm.

Ienāciet Bakker-Holland.lv un realizējiet plānus par burvīgu piemājas dārzu. Esam pārliecināti, ka no vairāk nekā tūkstoš stādiem un sēklām jūs atradīsiet savai gaumei un dārza augsnes prasībām atbilstošāko. Ar Bakker palīdzību jums ir iespēja iegādāties dekorus dārzam, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku un citas preces. Apskatiet Bakker sortimentu un veiciet pasūtījumu jau tagad!

Apskaties puķu sēklu piedāvājumu internetā – http://www.bakker-holland.lv/seklas/puku-seklas/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *