Dāvanu karte – praktiska dāvana

dāvanu karte dāvanuserviss.lvDāvanu kartes ir noderīga alternatīva tiem, kas svārstās par dāvanas pirkšanu. Lai arī liekas, ka tā ir banāla un bezpersoniska dāvana, tā dod iespēju pašam nopirkt sev kāroto. Dāvanu karte ir universāla dāvana, kas noder visādās dzīves situācijās: meitas vai dēla sasniegto panākumu atzīmēšanai, skolu abiturientiem u.c. Dāvanu karti var uzdāvināt skaistā konvertā, tomēr saviļņojumu nodrošina māksliniecisks iesaiņojums.

Dāvanu karte ir efektīvs risinājums, kad vajadzīga dāvana vecvecākiem, radiniekiem vai draugiem.

Interesantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Lai radītu pārsteigumu ar necerētu dāvanu, nepieciešama iztēle un saistošs dāvanas pasniegšanas forma. Internetā varēsi atrast vairākass interesantas un aizraujošas dāvanas svētkos atšķirīga rakstura un dzīvesveida cilvēkiem:

Aizraujoša brīvā laika pavadīšanas iespēja

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti tuviniekiem un kopā ar kolēģiem, saņemot neaptveramu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Dāvana ceļojums uz kaimiņvalstīm vai pa Latviju apvienos un emocionāli spēcinās gan ģimeni, gan draugus. Nenogurdināmus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai traukšanos ar rallijmašīnu , lidojumu ar lidmašīnu u.tml. aktivitātēm.

Mīļa dāvana mīļam cilvēkam

Lieliska atpūta divatā brīvdienās ļaus aizmirst rutīnas radīto sagurumu un kopā sirsnīgi pavadīt dienas. Praktiska dāvana jubilejās ir rokdarbu, deju nodarbību abonements vai vakariņas vienā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Dāvana it visos svētkos ir prieka pilns pasākums.

Svētki nāk ar dāvanām!

Tuvojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu variantos. Humoristiska karikatūra, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un brīvdienu relaksācija. Šīs ir dažas no iespējām, kā nomainīt pierasto dāvināšanas paņēmienu. Negaidīta dāvana svinībās sagādās spilgtu izjūtu gammu un uzburs patīkamu svētku noskaņojumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *