Dažādu izmēru teltis pasākumiem

Rīko pasākumu un vajadzīgs atbilstošs inventārs? Te var palīdzēt Akuratspasakums.lv, kas piedāvā visdažādāko pasākumu aprīkojuma nomu.

Akuratspasakums.lv sortimentā arī telts īre, kas noder, ja telts vajadzīga tikai uz konkrēto pasākumu. Telts īre dod iespēju izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko risinājumu un pēc tam neuztraukties par telts uzglabāšanu. Turklāt, telšu īre paredz arī izvēlētās telts piegādi, montāžu un demontāžu pēc pasākuma.

Akuratspasakums.lv telšu īre dod iespēju vienkārši izvēlēties pasākumam atbilstošo telti pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, izmēriem un formas. Vajadzības gadījumā telšu īre tiek nodrošināta ar vajadzīgo aprīkojumu, piemēram, grīdu, sienām, logiem. Telšu īre pie Akuratspasakums.lv būs noderīgs risinājums visdažādākajos pasākumos – kā privātās ballītēs, tā vērienīgos pasākumos, piemēram, festivālos. Telšu īre plaši tiek izmantota arī gadatirgos un pilsētas svētkos. Turklāt, ja aktuāla telšu īre, Akuratspasakums.lv komanda vienmēr ieteiks labākos risinājumus.

STĀVGALDU NOMA – TEICAMS RISINĀJUMS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS

Akuratspasakums.lv piedāvājumā arī cita veida aprīkojums, piemēram, galdu noma. Izvēlei dažādu galdu noma – piemēram, apaļo galdu, banketu galdu, kā arī stāvgaldu noma. Stāvgaldu noma ir lielisks variants, ja galdi nepieciešami mantu novietošanai. Stāvgaldu noma paredz, ka tiek piedāvāti 1,13 m stāvgaldi ar virsmas diametru 0,85 m. Stāvgaldu noma ir lielisks risinājums dažādos pasākumos, jo to izskats ir klasisks, tāpēc galdi noderīgi praktiski jebkurā pasākumā.

Akuratspasakums.lv piedāvājumā ne tikai galdu noma, bet arī krēslu noma, kas ļaus izvēlēties pasākumam piemērotākos krēslus tieši tik lielā skaitā, cik nepieciešams. Nozīmīgi, ka krēslu noma dod iespēju ietaupīt gan laiku, gan naudu. Akuratspasakums.lv darbinieki piegādās vajadzīgos krēslus un citu aprīkojumu uz norādīto pasākuma norises vietu, kā arī aizvedīs tos pēc pasākuma norises beigām. Klientam nebūs jāuztraucas par inventāra uzglabāšanu vai dārgām izmaksām, jo tiek maksāts par aprīkojuma izmantošanas laiku. Akuratspasakums.lv krēslu noma nodrošina dažādu veidu krēslus – pieejami gan banketu krēsli, gan klasiski krēsli.

Uzņēmums ”Akurāts” Latvijā darbojas kopš 2005. gada un īsā laikā ir kļuvis par vienu no zināmākajiem telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Uzņēmuma autoparks dod iespēju ātri un precīzi nodrošināt vajadzīgo pasākumu inventāru.

Akuratspasakums.lv – Tavs palīgs svētku rīkošanā. Telts īre, stāvgaldu noma, kā arī citu galdu noma, krēslu noma un citi varianti dažādiem pasākumiem. Lai pasūtītu telti vai citu aprīkojumu, kā arī konsultētos par atbilstošākā inventāra izvēli noteiktam pasākumam, esi aicināts sazināties ar uzņēmuma „Akurāts” darbiniekiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *