Pērc Electrolux gāzes plīti veikalā 1a.lv

Electrolux gāzes plītisJa esi uzticīga Electrolux ražotajai tehnikai un meklē Electrolux gāzes plīti, ieskaties interneta veikalā 1a.lv.  Tā ietaupīsi naudu, laiku un nebūs jālauza galva, kā smago ierīci nogādāt mājās. Interneta veikals 1a.lv ir vairāk nekā desmit gadu pieredzi, saviem klientiem piedāvā kvalitāti, ērtības un izdevīgumu. Ja pasūtījuma brīdī prece ir pieejama noliktavā, piegāde tiks veikta divu dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas robežām DPD kurjers.

1a.lv par precēm var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu. Ja nevēlies vai nevari uzreiz samaksāt pilnu summu, tad izmanto līzinga piedāvājumu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, 1a.lv piedāvā aizdevumu no 50 līdz 4500 LS uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings pieejams Latvijas iedzīvotājiem kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

1a.lv mājas lapā Electrolux gāzes plītis atradīsi preču kategorijā „Lielā sadzīves tehnika”. 1a.lv piedāvājumā ir 33 dažādas gāzes plītis. Tās nopērkamas cenā no Ls 122 līdz Ls 334. Lai atrastu sev atbilstošāko modeli, izmanto filtru. Atzīmē tīkamo ražotāju: AEG, Becho, Bosch, Electrolux vai kādu citu. Atzīmē cepeškrāsns veidu, tilpumu, izmēru un krāsu.

Apskati gāzes plīti ELECTROLUX EKG-51103OX. Tās cena Ls 210. Noformējot līzingu uz 36 mēnešiem, katru mēnesi maksāsi Ls 9.67. Četri degļi, cepeškrāsns tilpums 53 litri, maksimālā temperatūra cepeškrāsnī 250 grādi. Iespējams īstā gāzes plīts būs ELECTROLUX EKK-6450AOX. Tās cena Ls  334, noformējot līzingu uz 36 mēnešiem, katru mēnesi maksāsi Ls  15.38. Gāzes plītij ir 4 degļi, cepeškrāsns tilpums 74 l, Maksimālā temperatūra cepeškrāsnī 275 grādi.

Kad gāzes plīts ir atrasta, seko reģistrācijas norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk ir reģistrēties – varēsi piedalīties izlozēs un nākamajā reizē iepērkoties nebūs atkārtoti jāievada dati. Kad pirkuma noformēšana būs veikta, uz e-pastu tiks atsūtīts apstiprinājums Papildus informācija: 67428800, 29555586.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *