FINANSĒJUMS MIKROUZŅĒMUMIEM

Mikrokredīts Hipotēku bankāJa nepieciešami finanšu līdzekļi, kas dos iespēju uzsākt jaunu biznesu vai paplašināt esošo, lietderīgs risinājums ir Hipotēku bankas (Hipo.lv) izsniegtie mikrokredīti. Bankas mikroaizdevuma programmas finansējumu var piešķirt  apgrozāmiem resursiem un nepieciešamajām investīcijām. Par biznesa aizdevuma galvotāju jābūt uzņēmuma īpašniekam. Mikrokredīta termiņš ir 5 gadi. Maksimālā aizdevuma summa ir līdz 10 tūkstošiem latu  jeb 14 228.72 EUR, toties apgrozāmiem naudas līdzekļiem līdz 5000 latu (7 114,36 eiro).

Mikrokredīta saņemšanas svarīgākie noteikumi

Mikroaizdevuma termiņš ir līdz pat pieciem gadiem, un tas nodrošinās esošā vai jaunā uzņēmuma izaugsmi jaunā līmenī. Hipotēku bankas finansējuma atbalstam var droši pieteikties katrs uzņēmums un jaunais uzņēmējs, ja vien:

*gada apgrozījums neto nav vairāk par LVL 1.4 milj (1 992 020,53 EUR);

*kurā strādā līdz 10 slodzes darbinieki;

*pašreizējo saistību summa Hipotēku bankā un citās bankās, finanšu institūcijās nav vairāk par 50 000 latu jeb 71 143.59 EUR;

*nav VSAPOI vai nodokļu parādsaistības.

Finansējuma aizdevumu biznesam var saņemt arī jaunie uzņēmēji, kam pēc finansējuma apstiprināšanas divu mēnešu laikaposmā jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam. Hipo.lv finansējums biznesam ir ļoti būtisks, jo programmas ietvaros finanšu aizdevumi ir pieejami gan investīcijām, gan apgrozāmiem līdzekļiem. Kopējā mikroaizdevumu programmas finansējuma summa ir pieci miljoni latu.

Papildus Hipotēku bankas pakalpojumi

Valūtu darījumi, privatizācijas sertifikātu pakalpojumi, HipoNet internetbanka un citi Hipotēku bankas pakalpojumi

Valūtas konvertācijas pakalpojums ir pieejams ikkatram Hipotēku bankas klientam ar aktīvu aizdevumu, turklāt valūtas konvertācijas darījumi notiek pēc Hipo.lv bankas izvirzītajiem valūtas maiņas kursiem. Ja uzņēmums nodarbojas ar vietējo vai starptautisko tirdzniecību, banka klientiem piedāvā dokumentāro operāciju pakalpojumus. To piedāvājumā ir šādas darbības: bankas galvojums, dokumentu inkaso un akreditīvs. šis pakalpojums dos iespēju atlasīt atbilstošāko norēķinu risinājumu ar tirdzniecības darījumu partneriem. Tāpat arī klienti var izmantot bankas privatizācijas sertifikātu pakalpojumus: atvērt pagaidu un atkārtotu privatizācijas sertifikātu kontu, uzņēmumiem atvērt privatizācijas sertifikātu ieguldījumu un izsoles tirdzniecības kontus. Papildus pakalpojums Hipo.lv klientiem ir zemes izpirkuma līgumu slēgšana ar bijušajiem zemes īpašniekiem vai to mantiniekiem .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *