FIRMA UAB “TVORA”

sētas un žogi tvora.lvJa šobrīd esat žoga meklējumos, apskatiet firmas “Tvora” piedāvātajās opcijās. UAB Tvora ir uzņēmums, kas piedāvā labas kvalitātes un optimālus dārza žogu un klasiskas koka sētu risinājumus pēc katra klienta personīgajām vēlmēm. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv jūs varat izraudzīties metāla, PVC jeb plastmasas, koka u.c. žogu risinājumus, ko firmas profesionāļi izgatavos konkrēti jūsu teritorijas platībai un uzstādīs ērtā brīdī.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet dažādus variantus, kas aizsargās teritoriju, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Klasiskā dizaina faniem piemērots ir koka žoga risinājums, turklāt tas iederēsies kā laukos, tā arī pilsētā. Turklāt efektīvi apstrādātā koksne nodrošinās ļoti ilgu ekspluatācijas periodu , un Vācijā ražotie speciālie koksnes pārklājumi nodrošina materiāla izturību pret dažādiem vides apstākļiem un pelējumu. Ja vēlaties sētu ar elegances pieskārienu, izvēlieties metāla žogu . To ļoti labi var izcelt ar Gabioni akmens sētu vai kolonnām, kas diezgan labi saspēlēsies ar metāla sētu un būs gaumīgs dekors.

Tvora.lv sētu piedāvājumā atradīsiet arī plastmasas veida žogus, kas ir līdzīgs risinājums klasiskajiem koka žogiem. Bet tās ir vienkāršāk kopjamas un to ekspluatācijas laiks var sasniegt pat 50 gadus. Paneļtipa, noapaļoti žogi un cita veida plastmasas sētas formas, ko uzņēmuma speciālisti pielāgos pēc jūsu vajadzībām. Metināti sieta žogi ir praktisks īslaicīgas sētas risinājums, ko pēc tam varat apstādīt ar zaļumkokiem.

“Tvora” ( http://www.tvora.lv/ )ir specializējies ne tikai teritorijas sētu izgatavošanā, bet arī vairāku vārtu sistēmu izveidē un uzstādīšanā. Automātiskie, bīdāmie, veramie vārti no koka un metāla konstrukcijām pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie UAB Tvora profesonāļiem, rakstot jautājumu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Mēs jums piedāvāsim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *