Gredzeni, savilcēji ,uzgaļi

Gredzeni, savilcēji ,uzgaļiErotisko preču veikaliņos ir atrodami dažādu formu, izmēru un krāsu nieciņi, kuri izskata ziņā varētu atgādināt bērnu rotaļlietas taču to pielietojums ir pavisam cits.

Erekcijas gredzeni mēdz būt dažādu krāsu un materiāli un lielākoties tie ir estētiski skaiti un acu skatienu piesaistoši, taču galvenais ir to sniegtās pozitīvās īpašības. Erekcijas gredzeni tiek izmantoti erekcijas paildzināšanai jeb ilgākam dzimumaktam, paildzinot baudu gan vīrietim, gan arī sievietei. Erekcijas gredzens aiztur asins izplūšanu no dzimumlocekļa līdz ar to, tas ilgāk saglabājas brieduma stāvoklī. Mūsdienās pieejamie erekcijas gredzeni ir ar dažādām faktūrām, kas rada papildus kairinājumu sievietes kaunuma lūpām, tādā veidā radot papildus uzbudinājuma un baudas sajūtu, kā arī gredzeni ar vibratoriem, kas dzimumaktu padara vēl pikantāku un pateicoties vibrācijām, abu partneru iegūtās sajūtas kļūst daudz spēcīgākas.

Līdzīgi kā erekcijas gredzeni darbojas arī locekļa savilcēji, taču atšķirībā no erekcijas gredzena ar locekļa savilcēju jūs varat regulēt savilkšanas stiprumu.

Dzimumlocekļa uzgaļi pieder pie krāsainajiem nieciņiem, kurus iespējams atrast erotisko preču veikalos. Uzgaļi tiek uzlikti uz dzimumlocekļa to tādejādi pagarinot. Maldīgs ir uzskats par to, ka šāda veida uzgaļi sniedz baudu tikai sievietei, jo tiem ir izveidots speciāls reljefs, kas lielākoties ir gan no uzgaļa iekšpuses, gan ārpuse, līdz ar to uzliekot uzgali maigi tiek kairināts arī dzimumloceklis, radot patīkamas erotiskas izjūtas. Neapšaubāmi, šāds dzimumlocekļa uzgali patiks arī partnerei, jo tā faktūra pastiprinās dzimumlocekļa kustību radīto baudu, kairinot audus maksts iekšienē. Dzimumlocekļa uzgaļi ir izstrādāti no ļoti mīksta materiāla, kas padara aptīkamu tā lietošanu un nerada nekāda veida diskomforta sajūtu nevienam no partneriem.

Gan erekcijas gredzeni un savilcēji, gan dzimumlocekļa uzgaļi ir salīdzinoši lēti, taču to sniegtais efekts ir iespaidīgs un ar to palīdzību pilnīgi noteikti ir iespējams atdzīvināt un uzlabot seksuālas dzīves kvalitāti, pat ja tā paspējusi iestigt rutīnā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *