Gribi ieprikties izdevīgi?

Ja vajadzīgas LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas, pulksteņi, gaisa mitrinātāji vai citas preces, apmeklē veikalu 1a.lv!

Lai vajadzīgas būtu LED spuldzes, dārza mēbeles vai šujmašīnas, veikala 1a.lv milzīgajā preču klāstā būs pieejams viss sadzīvei vai ofisam.

NEMAINĪGI UZTICAMS TĒLA PAPILDINĀJUMS  – AUGSTVĒRTĪGS PULKSTENIS!

1a.lv preču klāstā ir atšķirīgi viedie pulksteņi ar vērienīgu funkciju daudzumu. Piedāvājumā radio pulkstenis ar iebūvētu modinātāja funkciju , kas palīdzēs pamosties laikus. Katram, kurš aizraujas ar sportošanu un ir jaunāko tehnoloģiju fans, interesants , iespējams, būs sportošanas pulkstenis. 1a.lv preču piedāvājumā  ir dažādi sporta pulksteņi, ar dažādām opcijām un izmaksām. Sporta pulksteņi 1a.lv preču klāstā ir vienīgi no labākajiem ražotājiem – Suunto un Garmin.

Vairāk uzzini- https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/sporta_pulksteni

DĀRZA MĒBELES NEAIZMIRSTAMAI RELAKSĀCIJAI AR DRAUGIEM

Dārza mēbeles dos iespēju ērti pilnveidot dārza teritoriju ikvienā mājas pagalmā vai terasē. Dārza mēbeles vērienīgajā piedāvājumā no 1a.lv ļaus aplūkot kāroto. Vai Tavā pagalmā labāk iederētos saliekamie krēsli vai šūpuļkrēsli? Izvēlies īstās dārza mēbeles un baudi priekšrocības! Pieskaņo toni mājas sienai vai dekoratīvajiem priekšmetiem – dārza mēbeles der ne vien ērtākai rekalsācijai, bet arī patīkamākakai apkārtnei Tavā miteklī.

DAŽĀDA VEIDA LED SPULDZES MĀJOKĻA APGAISMOŠANAI

LED spuldzes ir videi draudzīgs palīgs telpu izgaismošanai . LED spuldzes ir patiesi pārdomāts rīks – visu patērēto strāvas daudzumu tās pārveido gaismā.Līdzīgi LED spuldzes neizdala nevajadzīgu siltumu un neveicina planētas globālo sasilšanu.1a.lv preču sortimentā atradīsi vairāku tipu LED spuldzes, kas noderēs mājās un birojos.

ŠUJMAŠĪNAS PAVER IESPĒJU IZVEIDOT SAVU  STILU PAŠROCĪGI

Noderīgas iekārtas ikvienā mājā ir šujmašīnas. Šujmašīnas sniedz iespēju ne tikai apliecināties kretīvi un sašūt sev jaunus drēbju piemērus, bet tapat ātri pārveidot vecās auduma lietas. 1a.lv aplūkojamas šujmašīnas no pārbaudītiem ražotājiem . Piedāvājumā ir gan datorizētas, gan elektromehāniskas šujmašīnas cilvēkiem ar dažādu pieredzi šūšanā.

PAR KOMFORTU MĀJVIETĀS UN OFISOS PARŪPĒSIES GAISA MITRINĀTĀJI

Vērienīgajā iekārtu izvēlē no 1a.lv atrodami ir arī gaisa mitrinātāji. Ja istabās, mājā vai darbā gaiss ir pārlieku sauss un rada diskomfortu, gaisa mitrinātāji ātri to labos. Gaisa mitrinātāji sargā no neveselīgas ādas un niezošu apvidu veidošanās , kā arī atbild par patīkamu klimatu telpās kopumā. 1a.lv gaisa mitrinātāji atlasāmi pēc to darbības principa un vairākiem raksturlielumiem, tādēļ iespaidīgajā iekārtu sortimentā katrs spēs izraudzīties attiecīgajai telpai derīgāko.

DROŠAM CEĻAM IZRAUGIES LABAS VASARAS RIEPAS!

Lai gan iesākumā var domāt, ka vasaras riepas nespēlē svarīgu vietu automašīnas vadīšanā, tā tomēr nevar uzskatīt. Vasaras riepas ir atbildīgas par to, cik veiksmīga ir saķere ar ceļa virsmu un cik liels daudzums benzīna tiek iztērts . Turklāt, nopērkot svaigas un izturīgas vasaras riepas, braukšana ir ne vien drošāka, bet tāpat finansiāli izdevīgāka. Pie 1a.lv atradīsi augstākās kvalitātes vasaras riepas no 30 riepu izgatavotājiem.

Neskatoties uz to, vai Tevi interesē gaisa mitrinātāji, šujmašīnas vai vasaras riepas, ieskatoties www.1a.lv, atradīsi vērtīgus variantus savai iecerētajai lietai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *