EPS (Berendsen) higiēnas preces un serviss – uzticies profesionāļiem!

Berendsen logoEPS (Berendsen) piedāvātās higiēnas preces un serviss ir labākais risinājums, lai uzņēmuma tualetes telpa būtu tīra un patīkama visas dienas garumā. Šis pakalpojums ir lieliski piemērots gan birojiem, gan kafejnīcām un restorāniem, gan lielveikaliem, kā arī ikvienam citam uzņēmumam. Tas ļaus jums aizmirst par to, ko nozīmē, netīra tualete, atstājot rūpes par to profesionāļu ziņā.

Ja vēlaties, lai tualetes telpa būtu patīkama gan uzņēmuma darbiniekiem, gan klientiem, gan apmeklētājiem, izvēlieties EPS (Berendsen) higiēnas preces un servisu, kas ir pieejams ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā, Mārupē, Salaspilī, Ādažos, Carnikavā un Saulkrastos. Šis preču un pakalpojumu kopums iekļauj visu nepieciešamo tualetes aprīkojumu un produktus, kā arī to uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī.

Lai nodrošinātu, ka arī Jūsu uzņēmumā tualetes telpa vienmēr ir tīra un patīkama, sazinieties ar EPS (Berendsen) pa tālruni 67 500076 vai e-pastu info@eps-serviss.lv un sarunājiet konsultāciju. Speciālists iepazīsies ar situāciju un palīdzēs atrast tieši jums piemērotāko risinājumu. Individuāla attieksme pret katru klientu nodrošina, lai ikviens atrastu tieši to, kas viņam nepieciešams.

EPS (Berendsen) higiēnas preces iekļauj visu nepieciešamo aprīkojumu un produktus ērtai un funkcionālai tualetes telpai. Pieejami gan roku žāvētāji, gan atkritumu tvertnes, gan gaisa atsvaidzinātāji, gan putu ziepes un dezinfekcijas šķidrums, gan dozatori, kā arī daudz citu preču. Tas nozīmē, ka viss, kas vajadzīgs jūsu tualetes telpai, ir pieejams vienā vietā.

Visas higiēnas preces, piemēram, tualetes papīra un papīra dvieļu turētāji vai dozatori, kā arī tajos esoši produkti ir izstrādāti tā, lai pēc iespējas mazāk resursu tiktu patērēts nevajadzīgi, tādejādi palīdzot ietaupīt līdzekļus un rūpējoties par vidi.

Būtiski arī tas, ka higiēnas aprīkojums iederēsies praktiski ikvienā interjerā, jo tam piemīt ļoti gaumīgs un neuzkrītošs dizains, turklāt tas ir pieejams dažādos toņos, ļaujot to pieskaņot esošajam interjeram. Pieejama gan tradicionālās baltā un tērauda krāsas, kā arī melna, akmens pelēka, oranža laima zaļa, kā arī vairākas citas modernas krāsas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *