Ideāla dāvana dažu minūšu laikā

lēciens ar izpletniIzpletņlēkšanas vēsture ir diezgan sena – vēl no Leonardo da Vinči laikiem, kad viņš zīmēja izpletņu skices. Savukārt tā pa īstam ar izpletni sāka lēkt 20.gs sākumā. Amerikānis Alberts Berrijs 1912.gadā veica savu pirmo lēcienu ar izpletni no lidmašīnas. Mūsdienās šo iespēju ir baudījuši procentuāli daudz cilvēku, iesakam to izbaudīt ar Jums!

Daži iedvesmojoši fakti

  • Amerikānis Džozefs Kitingers 1960.gadā veica lēcienu ar izpletni no rekordliela augstuma – 33130 m. Šo rekordu vēl nevienam nav izdevies pārsist.

  • Pašam vecākajam izpletņlēcējam bija 92 gadi

  • Izpletņlēcēji, tieši tāpat kā lidotāji, ir suverēna tauta. Teikt, ka „šis būs pēdējais lēciens” nav pieņemts. Izpletņlēcēji saka „kārtējais lēciens”

  • Cilvēku izdomai nav robežu. Dažreiz viņiem paliek garlaicīgi lēkt vieniem, tāpēc daži sev līdzi ņem savus mājdzīvniekus. Tādā veidā kāds mopsis 10 gadu laikā kopā ar savu saimnieku ir veicis jau 64 lēcienus.

Iegādes process

Jūs būsiet pārsteigts, jo iegādāties dāvanu vēl nekad nebūs bijis tik viegli. Tas Jums prasīs vien dažas minūtes laika. Kas vēl patīkamāk, Jūs to varat iegādāties no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums vai mobilā telefona zona. Jūs varat laiski gulšņāt pludmalē, atcerēties, ka tieši šodien ir Jūsu drauga dzimšanas diena, un Jums nebūs jāskrien pa galvu pa kaklu uz tuvāko tirdzniecības centru, lai iegādātos kādu dāvanu. Atver šo lapu, lai uzzinātu vairāk: http://www.davanuserviss.lv/davana/leciens-ar-izpletni-tandema

  • Izvēlieties, vai vēlaties iegādāties lēcienu Daugavpilī vai Lietuvā

  • Noformējiet pirkumu un apmaksājiet to, izmantojot internetbanku.

  • Jūs varat izvēlēties dažādus piegādes variantus. Viens no tiem ir arī – dāvana PDF formātā. Tātad, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts dāvanu sertifikāts un Jums atliks tikai izprintēt to. Protams, Jūs varat izmantot arī Latvijas pasta un kurjera pakalpojumus, tas, kā Jūs pats vēlaties.

  • Ieprieciniet ar dāvanu sevi, savus draugus vai radus.

Protams, ja cilvēks, kuram grasāties pasniegt lēcienu ar izpletni, pats strādā izpletņlēkšanas centrā, tad šī dāvana būs nevietā. Savukārt visos citos gadījumos lēciens ar izpletni kalpos kā laba, gaumīga un spilgtu emociju piepildīta dāvana Jūsu mīļajiem. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *