Iepriecini sevi un citu ar gaumīgu foto gleznu

canvaswayIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu noteikti piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu kalpošanu. Kanvas tiek uzvilktas uz dažāda izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir ērti piestiprināmi pie sienas.Ja esi nolēmis interjeru izdaiļot ar gaumīgu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu kādam svētkos, vērts ieskatīties canvasway.com ! Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī izdevība tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.

Ikvienu, kurš plāno iegādāties foto gleznu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek piedāvātās arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo kanvas iegādi padarīs vēl pieejamāku.

Foto glezna var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com ir iespēja arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo kanvu. Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas nodrošina to, ka tā būs piesātināta un koša arī ilgus gadus pēc tās tapšanas.

Lai kanvas kalpotu labi, būtiska ir arī to kopšana – vislabāk to darīt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiebilst, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā pasargās kanvu no putekļiem un kaitīgā UV starojuma. Būtiski, ka foto gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji 1- 2 dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 līdz 5 dienu laikā .

Papildini interjeru ar skaistu mākslas darbu no canvasway.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *