ĪSTERMIŅA NAUDAS AIZDEVUMI INTERNETĀ

naudas kredīts pie viasmsBrīžos, kad esi noskatījis kādu sen kārotu preci, vajadzīga nauda rēķinu apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus naudas līdzekļi – izmanto izdevību un saņem naudu savā kontā vien dažās minūtēs.

Naudas kredīts tiek izsniegts tik īsā laikā pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās process norisinās internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums tiek iestādes darba laikā! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Ir tikai jāaizpilda reģistrācijas forma, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora kontu, tādā veidā apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izlemj cik lielu naudas summu vēlies un piesaka kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir konti atšķirīgās bankās, kredīta saņemšana var būt nedaudz ilgāka.

NAUDAS AIZDEVUMI INTERNETĀ – ĀTRI UN BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti internetā ieguvuši lielu popularitāti situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Cilvēki labprātāk aizņemas pie kreditoriem, nekā aizņemas no ģimenes un draugiem. Tas tāpēc, ka naudas kredīts internetā nevar sabojāt attiecības reizē, ja naudu nevar atgriezt noteiktajā laikā, kā tas var būt, aizņemoties pie kāda kolēģa vai ģimenes locekļa. Tiek aiztaupīts arī pats aizdevuma lūgšanas mirklis, jo internetā var vienkārši veikt kredīta pieprasījumu bez jebkādiem paskaidrojumiem vai pat kauna sajūtas tādēļ, ka ir sanācis nokļūt šādā situācijā.

Naudas aizdevumi pieejami ikvienam, atkarībā no vēlamās aizdevuma summas un atmaksas dienu skaita. Lai arī kredīti tiek izsniegti bez ķīlas, dažiem no kreditoriem būs jāuzrāda izziņu no darba vietas vai dokumentus, kas pierāda, ka kredīta ņēmējs saņem regulārus ienākumus. Visbiežāk tas ir pie aizdevējiem, kas izsniedz aizdevuma summas pat vairāku tūkstošu eiro apmērā.

PAZĪSTAMĀKAIS KREDĪTA VEIDS – BEZMAKSAS KREDĪTS

Kad ir vērts aizņemties? Bez šaubām visizdevīgākais ir pirmais kredīts bez maksas, kas pieejams jaunajiem klientiem jeb tiem, kas aizņemas pirmo reizi. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka atmaksas termiņa beigās būs jāatdod tik, cik aizņēmies. Piem., pie ViaSMS jaunajiem klientiem pirmais kredīts bez maksas pieejams summā līdz 200 eiro.

KREDĪTA ATMAKSAS ATLIKŠANA

Aizņemoties internetā kredītņēmējam ir pieejama vēl kāda svarīga priekšrocība – iespēja atlikt kredīta atmaksas termiņu. Tā ir iespēja ērti pagarināt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām vai vēl ilgāk! Piem., ViaSMS dod iespēju pagarināt atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atlikt aizdevuma atmaksu var ar speciālu kalkulatoru – atliek tikai uzlikt kredīta summas ciparu un kalkulatorā varēs redzēt cik liela ir komisijas maksa par aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz 7,14 vai 30 dienām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *