IZDEVĪGA NOJUMES NOMA- AKURĀTSPASĀKUMS

banketu krēsli akuratspasakumsIkviens, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu vajadzīgo ir atmaksājas, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ piemērots risinājums būs aprīkojuma noma.

Sia ”Akurāts” ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu, lampu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts piedāvātajiem risinājumiem viss izdosies .

Kā jau minēts, Akurātspasakums.lv sortimentā ietilpst arī telts noma un iznomājami arī banketu krēsli. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis, gan arī lielas teltis ar papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie nepieciešamās formas un izmēra nojumes.

Akurāts nodrošina ne tikai telšu nomu, bet arī profesionālas konsultācijasun aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Atkarībā no telts vai nojumes parametriem, tās uzstādīšana aizņem no 30 minūtēm līdz pat astoņām stundām.

PADARI SVĒTKUS ĪPAŠUS AR AKURĀTS APRĪKOJUMA NOMU

Ja tiek plānots bankets, vērts laicīgi padomāt par piemērotu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem. Ja banketi tiek rīkoti samērā reti, izdevīgāk un vienkāršāk būs krēslus un galdus nomāt nevis pirkt. Aprīkojuma noma ir arī izdevīgs un parocīgs risinājums, jo nav nepieciešams domāt par galdu un krēslu uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma.

Ja vajadzīgi banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais un arī izdevīgākais risinājums ir Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma. Tiek piedāvāti gaumīgi banketu krēsli melnā krāsā, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Akurāts piedāvā gan saviesīgiem pasākumiem piemērotus galdus, gan arī galdus un solus citu aktivitāšu rīkošanai. Galdu noma ir ērts risinājums dažādās situācijās un palīdzēs dažādu pasākumu rīkošanā.

Kas gan ir saviesīgs pasākums, bez piemērotas skatuves. Ieskaties Akurātspasakums.lv saliekamās skatuves piedāvājumā .

Pieejamas vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko. Katrai no skatuvēm ir pakāpieni. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Kā jau minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā ne tikai pasākumu aprīkojuma nomu, bet arī tā piegādi uz norises vietu, kā arī uzstādīšanu un aizvešanu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir ērts un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī gādāt, lai pasākums izdotos.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, sazinies ar Akurāts komandu, kura piedāvās jebkuram pasākumam piemērotus risinājumus. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *