Vai zini, kur meklējami izdevīgākie datori uz nomaksu?

portatī vais datorsDators tā ir lieta, bez kuras mūsdienās nevar iztikt teju neviens. Skolēnam tas noder mājasdarbiem, studentiem studiju darba rakstīšanai un prezentāciju gatavošanai, biznesā – kontaktam ar klientiem, programmu lietošanai, prezentācijām – vārdu sakot, būtu grūti iedomāties ikdienu bez datoriem, jo tie tik vienkārši un ērti atvieglo mūsu ikdienas uzdevumus.

Datori uz nomaksu interneta veikalos

Datora iegāde mūsdienās pārsvarā tiek veikta interneta veikalos, kuros ir plašāks piedāvājums un kā likums –zemākas cenas. Tiesa, tas viss atšķiras atkarībā no izvēlētā interneta veikala. Lai lieki nemeklētu vairākus online veikalus un netērētu laiku tur pieejamo datoru piedāvājumu izpētei, varat jau uzreiz doties uz lielāko Latvijas interneta veikalu 1A.LV, kur patiešām, salīdzinot ar citiem pazīstamiem interneta veikaliem, ir plašākā datoru izvēle no visiem populārākajiem pasaules ražotājiem – Apple, Asus, Acer, Dell, HP, Samsung u.c.

Ne tikai plašais piedāvājums un zemās cenas ir tas labākais – pie 1a.lv pieejami arī ļoti izdevīgi noteikumi datoru iegādei uz nomaksu. Visiem var gadīties nonākt situācijā, kad dators vai kāda cita prece jānomaina, bet uz doto brīdi līdzekļu nav. Lai darbi neapstātos un Jūs nepaliktu izmisumā, tam paredzēta 1a.lv nomaksa.

Kāpēc datori uz nomaksu visizdevīgāk pieejami tieši pie 1a.lv? Tāpēc, ka 1a.lv ir veicis detalizētu Latvijas līzinga tirgus izpēti un ir atlasījuši visizdevīgākos līzinga nosacījumus, kas ļauj ietaupīt naudu, ko parastā veikalā formējot patēriņa kredītu, Jūs samaksātu procentos līzinga sabiedrībai.

1a.lv nomaksa – līzings:

  • Summa no 50 līdz 4500 latiem;
  • Termiņš no 3 līdz 48 mēn.;
  • Pirmā iemaksa no 0%;
  • Iespēja atlikt pirmo maksājumu uz 3 mēnešiem

Līzingu iespējams pieteikt ļoti vienkārši – vienkārši aizpildot pieteikuma anketu. Izskati visus piedāvājumus viņu online veikalā, atrodi to portatīvā datora modeli, kas Tev visvairāk iepatīkas un pie datora apraksta un cenas atradīsi arī līzinga kalkulatoru. Izvēlies pirmās iemaksas apmēru, izvēlies atmaksas termiņu un turpat uz ekrāna redzēsi ar cik lieliem ikmēneša maksājumiem Tev jārēķinās – visu nosaki Tu pats, tāpēc vari saņemt datoru nomaksā ar sev izdevīgiem nosacījumiem .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *