IZVĒLIES AIZDEVUMU NO VIVUS.LV 90 DIENAS NEMAKSĀ NEKO!

ātrais kredīts internetā vivus.lvSteidzami vajadzīga nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties naudas aizdevumu sākot jau no piecdesmit eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā.Neatkarīgi no summas, kādu vēlies aizņemties, atmaksas termiņu varēsi piemērot tieši savām atmakasas iespējām. Pie Vivus.lv, izvēloties summu un atmaksas termiņu, uzreiz varēsi apskatīt atmaksas grafiku!

 Ātrais kredīts internetā ir vienkārši noformējams, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas.

Vivus.lv piedāvā iespēju jaunajiem klientiem aizņemties naudas aizņēmumu intenetā un pirmās 90 dienas nemaksāt neko! Tā ir iespēja pieteikt kredītu un saņemt to 10 minūšu laikā, taču aizdevuma maksājumus atlikt par 90 dienām, un tikai pēc šī termiņa sākt pastāvīgos maksājumus. Izmanto šo iespēju, lai iekrātu naudu. Tā Tev būs vieglāk atmaksāt aizņēmumu noteiktajos termiņos, neuztraucoties par savu budžetu. Šim piedāvājumam var pieteikties visi Vivus.lv jaunie klienti, kas aizņemas pirmo reizi, taču, jāievēro nosacījums, ka kredīta atmaksas termiņam jābūt noslēgtam vismaz uz 3 mēnešiem. Bet, ja naudas aizdevumu vēlies noformēt uz piedāvājuma minimālo termiņu trīs mēnešiem, tad 91. dienā Tev būs jāatmaksā visa aizdevuma pamatsumma kā arī aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu. Savukārt, ja kredītu vēlies atmaksāt ātrāk, Tev būs jāatmaksā visa pamatsumma un procentu maksājumi par tik dienām, cik būsi lietojis kredītu. Tas nozīmē, ka izvēloties īsāku atliktā maksājuma periodu, procentu maksājumi būs mazāki.

Rūpējoties par klientiem Vivus.lv Tev piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas centru katru dienu, no 7:00 līdz 24:00. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *