JA ARĪ TU DARBOJIES PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMĀ, IZVĒLIES ĀTRĀKO UN ĒRTĀKO VEIDU KĀ IEGŪT APLIECĪBU PAR APMĀCĪBĀM – WEBAPMACIBA.LV!

webapmaciba.lv 5Strādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Kopumā, Web apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu.
Ja arī Tu esi iecerējis uzsākt apmācības, Tev tikai jāreģistrējas. Lai veiktu reģistrāciju uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Gadījumā, ja apmaksa tikai veikta ar rēķinu, paroles tiks nosūtītas trīs darba dienu laikā. Apmācību kursā tiks apskatītas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas izcelsmes slimību statistika Latvijā un ārvalstīs, un ar pārtiku izplatīto slimību profilakse, higiēna un tās prasības, un citas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad beidz šaubīties Situācijā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Vajadzīgas zināšanas par sanitāro minimumu? Gribi iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi zinošs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir ērts un izdevīgs veids iegūt visu vajadzīgo! Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, {sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši svarīgās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!

Minimālā higiēna – Webapmaciba.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *