Kā paaugstināt tīrības standartu uzņēmumā?

Arī katram birojam ir sava vizītkarte – koptas, kārtīgas un patīkamas telpas. Pat vēl pirms biroja viesi ir sākuši sarunu ar kādu no darbiniekiem, tie redz durvis, grīdu un to, cik sakārtota ir vide.
Ofisos strādājošie zina, ka tādas lietas, kā gumijas paklājiņi, mopu serviss un mikrošķiedras lupatiņas var ievērojami atvieglot rūpes par telpu tīrību. Iepazīstieties ar daudzveidīgo Berendsen piedāvājumu un uzziniet, kā šīs preces var palīdzēt arī Jums!

Berendsen mopu serviss Jūsu ofisa ērtībām

Berendsen serviss ļauj vairs neuzraukties par grīdas uzkopšanas aprīkojuma uzturēšanu – Jūs izvēlaties ofisam piemērotākos mopus, Berendsen tos piegādā Jums ērtā laikā un regulāri veic arī to maiņu un tīrīšanu. Mopu serviss ir ne tikai ērts, bet sniedz arī citas priekšrocības – tīrie mopi ierobežo alerģiju rašanos, samazina grīdu nolietošanos, kā arī ļauj ietaupīt naudu un citus resursus. Ja Jūs interesē sausā grīdas tīrīšana, apskatiet Berendsen mopus no mikrošķiedras materiāla – tas piemērots visiem grīdu segumiem, pie tam, ja izmantojat to mitrajai tīrīšanai, nav nepieciešams pievienot papildu ķīmisko tīrīšanas līdzekli!

Kādēļ mikrošķiedra ir tik laba?

Berendsen piedāvājumā no mikrošķiedras ir pieejami gan mopi, gan lupatiņas virsmu slaucīšanai. Mikrošķiedra ir pieprasīta izvēle vairākos uzņēmumos, jo šis materiāls neļauj slaucīšanas laikā pacelties putekļiem, un slaukāmo virsmu pie reizes arī nospodrina. Tāpat kā mazgājot grīdu ar mopiem, slaukot virsmas ar mikrošķiedras lupatiņu, nav vajadzīgi ķīmiskie šķidrumi. Tas ļauj ietaupīt gan naudu, gan laiku, kā arī palīdz veikt darbus daudz vieglāk!

Gumijas paklājiņi noderēs katrā uzņēmumā!

Gādājiet par savu iekštelpu tīrību vēl pirms tie iznēsāti pa visu ofisu – Berendsen kokvilnas un gumijas paklājiņi savāks netīrumus un neļaus tiem izplatīties. Gumijas paklājiņi lieti noderēs ārpusē, kur savāks lielos gružus un dubļus, taču kokvilnas paklāji iekšpusē nosusinās lieko mitrumu un notīrīs atlikušos netīrumus. Tas palīdzēs ne tikai saglabāt tīrību, bet arī pasargās Jūsu grīdas no nolietošanās un bojājumiem, ko rada lieks mitrums. Gan kokvilnas, gan gumijas paklājiņi ir pieejami dažādos izmēros. Kokvilnas paklājiem ir pieejami arī interesanti dizaina varianti, lai Jūs varētu izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko risinājumu!

Izvēlieties Berendsen piedāvātos pakalpojumus un padariet tīrības uzturēšanu ērtāku un ātrāku! Vairāk informācijas atradīsiet http:www.berendsen.lv/.