Ko pasniegt jubilejās? Piemēram, šokolādes masāžu!  

šokolādes masāžaNeskaitāmas idejas tavai izvēlei . Tā vietā, lai svētkos tērētos uz mantām, uzdāvini emocijas! Ideju ģenerēšanai ieskaties interneta dāvanu portālā.Tur varēsi atrast nestandarta un interesantas dāvanas dažāda vecuma cilvēkiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Tas, kas allaž paliek atmiņā, ir ekskursijas un kompānija, ar kuru pavadīts laiks. Ģimeni tuvinošs un visnotaļ interesants pasākums ir dažādas ekskursijas, kas lieti noderēs vecāku atvaļinājuma laikā. Nenogurdināmus cilvēkus var pārsteigt ar kartinga mašīnas vai traukšanos ar rallijmašīnu pa reālu trasi, atrakciju aviosimulatorā un citām aktivitātēm.

Mīlestības pilna dāvana

Brīnišķīga atpūta kopā ar mīļoto cilvēku brīvdienās atļaus nolikt malā ikdienu un kopā sirsnīgi pavadīt atpūtu. Dažādas apmācības šķitīs piemēroti praktiskiem un visā jaunā izzināšanas cilvēkiem. Dāvana jebkuros gada svētkos ir sajūsmas pilns notikums.

Svētki nāk ar dāvanām!

Tuvojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu piedāvājumos. Relaksācija nedēļas nogalē ar šokolādes masāžu, tematiskas fotosesijas, kā arī karikatūras attēls būs aizraujoša dāvana jauniešiem un pārim. Tās ir dažas no iespējām, kā pamainīt pierasto dāvināšanas pieradumu. Negaidīts saviļņojums un tā līksmības saucieni ir patīkamākais no visiem momentiem – jo interesantākas un īpašākas dāvanas, jo lieliskāka svētku sajūta, izvēlies piemērotāko dāvanu – http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/masazas

DĀVANU KARTE GADSKĀRTĒJOS SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir piemērots variants tam, kas svārstās par dāvanas iegādāšanos. Lai arī liekas, ka tā ir pliekana un bezpersoniska dāvana, tā gaviļniekam sniedz iespēju pašam iegādāties sev vēlamo. Dāvanā dāvanu karte ir pateicīgs veids kā negaidīti pārsteigt absolventu, meitu vai dēlu, kā arī citus ģimenes locekļus. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu pārsteiguma mirklis, pirms tam to radoši iesaiņo.

Lielisks veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir iegādājoties dāvanu karti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *