Kredīts bez ķīlas – jā, tagad tas ir iespējams!

Kredīts bez ķīlas internetāViens no lielākajiem mītiem par kredītiem ir tas, ka lieli naudas aizdevumi nav pieejami bez ķīlas.  Mūsdienās tiek piedāvāti dažādi patēriņa kredīti, kuriem nav nepieciešama ne ķīla, ne arī galvojums.

Viens no lielākajiem patēriņa kredīti, ko piedāvā bez ķīlas ir naudas aizdevums līdz pat Ls 7000, ko piedāvā kredītkompānija BIG BANK. Uzņēmums izsniedz kredītu personām no 20 līdz 73 gadiem uz laiku līdz 60 mēnešiem jeb 5 gadiem. Kredīta summa tiek sadalīta uz attiecīgu mēnešu skaitu un katru mēnesi šī izveidojusies summa ir jāatmaksā – pakāpenisks un viegls process, kad nauda ir jāatdod pa līdzvērtīgām daļām. Kredīta pieteikums tiek izskatīts 4 dienu laikā. Jāpiebilst, ka arī mēneša % likme nav liela – 1.8 %. Lai saņemtu šādu kredītu ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem.

InCREDIT GROUP piedāvā naudas aizdevumu līdz Ls 3000. Un arī nekādas ķīlas! Kredītu piešķir cilvēkiem vecuma posmā no 20 līdz 72 gadiem. Atmaksas termiņu varat izvēlēties pats, tā notiek visos uzņēmumos, taču maksimālais termiņš ir 36 mēneši jeb 3 gadi. Pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas laiks – līdz 3 dienām. Kredītu nevar saņemt bezdarbnieki.

Credit24 piedāvā kredītu līdz Ls 1500. To var saņemt personas no 18 līdz 70 gadiem. Nauda jāatgriež uzņēmumam pakāpeniski, maksimāli 24 mēnešu jeb 2 gadu laikā. Uzņēmums pārsteidz ar ātro kredīta piešķiršanu – tikai 20 minūtes un nauda jau atrodas jūsu kontā! Tāpēc tas ir lielisks risinājums, ja naudas līdzekļi ir nepieciešami steidzami. Vienīgi ir jārēķinās ar uzņēmuma darba laiku, kas ir katru dienu no 8:00 līdz 22:00, jo pieteikumi tiek pieņemti, taču netiek izskatīti ārpus tā. Ja nav oficiālas darba vietas, komisija lems par kredīta piešķiršanu vai pieteikuma atteikšanu.

3 lieliski  piemēri tam, ka var saņemt arī lielākus naudas aizdevumus bez jebkādas ķīlas. Arī visi ātrie kredīti internetā, kur naudas aizdevums ir nedaudz mazāks, ir bez ķīlas. Kāpēc lai riskētu, ja var izmantot šādu iespēju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *