Pirmais kredīts bez maksas pie Crediton

Pirmais kredīts bez maksas CreditonLatvijas aizdevēji seko līdzi klientu ērtībām, tāpēc kredīti parasti pieejami ikvienam, turklāt ar izdevīgiem nosacījumiem. Pat vairāk, tiek piedāvāti ātrie kredīti no 18 gadiem un pat kredīti bez maksas! Viens no izdevīgākajiem kredītiem bez procentu maksājumiem pieejams pie CreditON, kas piedāvā ne tikai kredītu bez maksas, bet arī akciju „atdot mazāk, nekā aizņēmies”, kas ļauj aizņemties vēl izdevīgāk!

Priekšrocības, ko sniedz CreditON:

  • Pirmais kredīts līdz Ls 150 bez maksas (ja kredītu ņem līdz Ls 100, atdod 5% mazāk par summu ko aizņēmies);
  • Kredīts tiek izsniegts uz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu uz nākošajām 7, 14 vai 30 dienām;
  • Lai aizņemtos nav nepieciešamas nekādas izziņas vai dokumenti;
  • Kredīts bez ķīlas un galvojuma!

Tikai pie CreditON – izmanto izdevību un atdot mazāk nekā aizņēmies!

Kā viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir izdevīgi aizņemties tieši pie šī aizdevēja ir tas, ka ikvienam ir sniegta iespēja atmaksāt mazāku summu, nekā tika saņemta. Ja tiek izmantots piedāvājums aizņemtos visus piedāvātos Ls 150, tad jāatmaksā tā pati summa, ne par santīmu vairāk. Bet tiem, kam nepieciešama mazāka summa, ir lieliska iespēja izmantot CreditON akciju.

Akcija „Atdot mazāk, nekā aizņēmies” piedāvā ikvienam jaunajam klientam, kas piesaka kredītu līdz 100 latiem, saņemt 5% atlaidi kredīta atmaksai. Piem., ja aizņēmies Ls 100, būs jāatmaksā tikai Ls 95; ja aizņēmies Ls 50, tad jāatmaksā Ls 47.50 u.tml.

Aizņemies internetā vai nosūtot SMS

Pirmos kredītus bez maksas piedāvā vairāki aizdevēji, tāpēc katrs var atrast tādu, kurš labāk atbilstu viņa vēlmēm vai iespējām. Galvenokārt jāseko līdzi tam, kādus noteikumus aizdevēji izvirzījuši attiecībā pret klientu. Internetā bez problēmām var aizņemties arī jaunieši, jo pieejami ātrie kredīti no 18 gadiem.

Tikmēr, lai izmantotu izdevību aizņemties pie CreditON, klientam jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar atvērtu bankas kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvu mobilā telefona pieslēgumu. Tādā gadījumā atliek tikai piereģistrēties CreditON mājaslapā un pieteikt kredītu, tikmēr reģistrētajiem klientiem ir iespēja pieteikt kredītu arī ar SMS īsziņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *