KVALITATĪVAS KANVAS MEKLĒ CANVASWAY.COM

canvaswayKanva – tas ir mūsdienīgs mākslas darbs, kur fotogrāfija pārtop gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažāda veida interjeros – vai tas būtu mājoklis, birojs vai kafejnīca. Būtiski, ka kanvas uz auduma tiek uzdrukātas ar speciālām krāsām, kas arī nodrošina teicamu kanvas kvalitāti.

Ja esi iecerējis savu interjeru izdaiļot ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu kādam svētkos, vērts ielūkoties canvasway.com !
Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī izdevība tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.
Canvasway.com darbojas tikai ar augstas kvalitātes materiāliem un krāsām, garantējot izcilu rezultātu. Kā minēts, ikvienam pastāv divas izvēles iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no personīgā fotoalbuma un pārvērst to oriģinālā foto gleznā, kas priecēs ne vien tuviniekus, bet arī ciemiņus, vai arī izvēlēties kādu no jau gatavajām kanvām – ar tām iepazīties var canvasway.com galerijā.
Vēlotos iegādāties kanvu, svarīgs jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Vislabāk konkrētā pasūtījuma cenu iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar uzņēmuma komandu.
Esi iecerējis uzdāvināt kanvu, bet nespēj izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam patīk vislabāk.
Svarīgi, ka katras kanvas izgatavošana notiek, izmantojot teicamas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Lai kanvas gleznas izskatītos lieliski, būtiska ir arī to kopšana – vislabāk to darīt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiemin, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā aizsargās kanvu no putekļiem un UV starojuma.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam , kanva var kļūt par pārsteidzošu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.
Papildini interjeru ar skaistu kanvas gleznu no canvasway.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *