LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI ATRODAMI INTERNETA VEIKALOS. NOPĒRC IZDEVĪGI 1A.LV!  

jauni velosipēdi 1aInterneta veikalā 1a.lv var pasūtīt visādas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam, kas būs piemērotas katra vēlmēm.

Patīkamas brīvdienas var sagādāt mierīgs brauciens pa parku, meža vai kalnu apvidu vai pilsētas ielām ar elegantu un labas kvalitātes velosipēdu.

 Interneta veikala sortimentā vairāku veida velosipēdi: pieaugušajiem un pusaudžiem, kā arī bērniem velosipēdi-trīsriteņi.

 Hibrīda velosipēdi piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām, tādēļ atbilstošs braukšanai kā pa pilsētu, tā arī laukiem. Velosipēdi pieaugušajiem iedalās dažādos veidos. Ir šosejas velosipēdi, kas ir atbilstoši riteņošanai pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu velosipēdi braucieniem pa mežu vai kalnainiem ceļiem. Ar ko atšķiras pusaudžu velosipēdi no pieaugušo? Jauniešu velosipēdiem ir noteikts auguma ierobežojums – tie domāti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m.

Ja nekas no jau iepriekš minētajiem nav aktuāls brīvā laika pavadīšanas veids, iespējams meklē skrituļslidas?   Taču jautrībai mājās, turpat pagalmā, iespējams iegādāties batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem nodrošinās ne tikai jautrus brīžus, bet arī palīdzēs uzlabot fizisko formu, attīstīs līdzsvaru un koordināciju.

Kā viena no tūrisma laika vairāk pirktākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Kā piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem draugu lokā, mašīnā vai uz zemes nebūs diez ko ērti, tieši tālab pērc kādu no 1a.lv interneta veikala klāstā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas komfortam! Matrači un somas – ļoti plašs sortiments -, kas ir neizsīkstoša nakts pārgājienu sastāvdaļa. Vērts pieminēt, ka labākās preces atrašanu paredz ļoti parocīgais preču filtrs.

Ja nolēmis doties pārgājienā pie ūdeņiem un esi makšķerēšanas entuziasts, lieti noderēs arī tāds inventārs kā plītiņas un gāzes degļi, kā arī zivju meklētāji. Tāpat neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – pie 1a ir iespējams pasūtīt termosus, katliņus, dakšiņas u.c. piederumus.

Dodoties pie dabas vai pat dodoties ekskursijā uz mazāk zināmām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir mūsdienīgas preces, kas teju atrodamas ikviena pārgājienu cienītāja līdzi paņemtā inventāra listē. Atšķirībā no parastajiem pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir izturīgāki. Tūrisma pulksteņi ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz pat 200 metru dziļumam. Savukārt jau pieredzējušiem pārgājienu entuziastiem noderīgi iegādāties tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arīdzan var iegādāties interneta veikalā – vari atrast tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

Šī ir vien niecīga daļiņa no tā sortimenta, kas atrodams interneta veikalā 1a.lv. Tūrisma un atpūtas preces datortehnika un komponentes, mazā sadzīves tehnika, apgaismojuma iekārtas un biroju iekārtas u.c. Pasūti preces draudzīgajā 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *