LUCIDA – AUGSTAS KVALITĀTES SERVISS  

Lucida.lv apsaimniekošanaLucida ir īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī piedāvā telpu tīrīšanu. Tiek piedāvāta arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir noderīgs pakalpojums visās sezonās. Ja nepieciešama būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā sastopama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir vērts tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izmaksām. Lucida savus klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un ,kā zināms, pareiza uzkopšana palīdz ietaupīt naudas līdzekļus, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Apsaimniekošanas darbi nereti prasa profesionālu pieeju. Tieši tāpēc, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv sniegs pārliecību, ka vajadzības gadījumā saņemsiet labāko servisu.

Piemēram, celtniecības un remonta darbi nav viegls uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo ir maz cilvēku, kas prastu saviem spēkiem salabot bojātas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi būs noderīgi darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu palīdzības reizēm nav iespējama.

Lucida.lv – pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pasākumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums nodrošina kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tai pat laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk mājas lapā http://lucida.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *