MĀCIES NEKLĀTIENĒ UN IEGŪSTI ATESTĀTU, KAS ATZĪTS VISĀ PASAULĒ

Rīgas 1. tālmācības vidusskolaRīgā paveras viena no lielākajām vidusskolu izvēlēm un starp tām ir arī Rīgas 1. Tālmācības vidusskola. Mācības attālināti tālmācības vidusskolā nozīmē, ka var nestaigāt uz skolu un tikai 1 gada laikā apgūt visu mācību programmu, veiksmīgi nokārtojot starpatestāciju un beigu atestāciju. Skolas programma ir iepriekš izplānota, kompetenti veidota un perfekti īstenota, lai mācību process būtu iespējami efektīvs, viegls un pārliecinošs! Pabeidzot skolu tiek izsniegts atestāts par vidējo izglītību, kas ir atzīts visās pasaules valstīs. Uz 1. tālmācības vidusskolu var atnākt no jebkuras citas skolas, pat skolēns jau 12. klasē. Un, kas ir pats galvenais, netiek zaudēts laiks, jo nav jāiekavē vairāki mēneši, gaidot uzņemšanu. Pilnīgi visi mācību kursi, kurus jaunietis ir apguvis jau iepriekš, tiks ieskaitīti, nepieciešams vien uzrādīt sekmju izrakstus. Savukārt mācību programmu skolēns apgūs tā, kā viņam ir ērtāk, jebkur, kur ir pieeja internetam.

Tālmācības vidusskola piedāvā jauniešiem pašiem plānot savu laiku – 18. gadus sasnieguši jaunieši var doties darba gaitās un tajā pat laikā mācīties neklātienē. Skola pasniedz stundas neklātienē, liekot pārbaudes uzdevumus un mācību materiālus tālmācības programmā. Pirms tam skolēnam nodrošina pieeju šai virtuālajai mācību videi un, izpildot uzdevumus tie turpat arī saglabājas. Tādējādi skolotājs var analizēt izpildīto uzdevumu rezultātus un dot vērtējumu, liekot vērtējumus un ieteikumus. Vajadzības gadījumā skolotājs piedāvā papildus materiālus un norādes uz informatīvajiem avotiem. Šajā procesā pasniedzējs strādā  onlainā vienlaicīgi ar visiem skolēniem. Katra mācību stunda sastāv no stāstījuma ar dažādu informācijas avotu pasniegšanu (attēli, kodolīgi kosnpekti, paskaidrojošie videorullīši). Skolēni var sniegt atbildes uz skolotāja jautājumiem, kas adresēti visai klasei vai vienam skolēnam.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – iemesli, kāpēc ir vērts mācīties neklātienē: * Izdevība mācīties komfortablā vidē – atrodoties ikvienā pasaules valstī, apvienojot mācības ar citām aktivitātēm Latvijā vai ārpus tās; * Tālmācības vidusskola piedāvā iespēju satikties ar pasniedzējiem arī klātienē, nākot uz konsultācijām; * Skola apgādā skolēnus ar visiem nepieciešamajiem mācību materiāliem internetā; *Mācību programmu var apgūt un skolu var pabeigt jau gada laikā; * Tālmācības izglītība nozīmē, ka var ne tikai apgūst vidusskolas programmu, bet arī attīstīt darba iemaņas internetā, kas noderēs arī turpmākajā nākotnē.

Tālmācības vidusskola ir viena no vidējās izglītības tālmācības skolām Rīgā un arī visā Latvijā, kas piedāvā iegūt pamatskolas un vidusskolas izglītību internetā. Iegūt noderīgu informāciju vai pajautāt savu jautājumu iespējams online – skolas mājas lapā r1tv.lv vai arī dodoties uz pieņemšanu A.Saharova ielā 35.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *