MAINĀMIE PAKLĀJI UN PAKLĀJU NOMAS SERVISS, HIGIĒNAS PRECES UN TO NOMA – IZVĒLIES BERENDSEN (EPS)!

Tekstila servisa uzņēmums Berendsen klientiem sniedz opciju pieteikt maināmo paklāju servisu mājoklim, birojam, kā arī tirdzniecības vietām u.c. Bez tam pakalpojumu izvēlē ir kvalitatīvi higiēnas produkti un to nomas iespējas, kuri padarīs telpu tīrīšanu komfortablāku, ērtāku un uzkopjamu bez jebkādas piepūles. Ja gribi mājā vai darbavietas telpās nodrošināt regulāru tīrību, klāstā dažāda veida maināmie paklāji, ko uzņēmums Berendsen kopā ar paklāju servisu. Tas nozīmē, ka pašam nebūs jāuztraucas par kārtējo paklāju maiņu.

Lai tīrību tualešu telpā uzņēmumā, bārā vai citā sabiedriskā vietā, tirdzniecības centrā u.c., rekomendējams Berendsen higiēnas aprīkojums un tā serviss. Taču grīdas tīrīšanai Berendsen (EPS) pakalpojumu klāstā mopu serviss. Darbarīks sausajai grīdas tīrīšanai, kas labi savāc dažādus netīrumus un putekļus. Kokvilnas dzijas skaras nodrošina labāku netīrumu savākšanu, kā arī ļoti labu mopa funkcionēšanu. Ja izvēlēsies Berendsen mopu servisa pakalpojumu, nevajadzēs uztraukties par tā tīrīšanu un uzturēšanu teicamā tehniskā stāvoklī. Uzņēmums piedāvā pieteikt mopa nomu un servisu. Grīdas sausās uzkopšanas mopu diezgan komfortabli izmantot, uzkopjot lielveikalus, skolās, veicot grīdas tīrīšanu viesnīcās, u.c.

Paklāju noma ir ērta un ātra

Maināmo paklāju noma un maināmo paklāju serviss ir uzņēmuma Berendsen (EPS) darbības pamatā. Berendsen piedāvājumā sarkano paklāju noma, komforta un gumijas paklāji, neilona maināmie paklāji, tāpat arī dizaina paklāji . Vairākas pārstāvniecības iestādes realizē iespēju un nomā neilona paklājus, uz uz tiem var iestrādāt zīmējumus, personalizētu izstrādātu dizainu vai saukli. Lai nodrošinātu drošību, telpās, kurās grīda ir slidena vēlams nomāt gumijas komforta paklājus. Uz komforta paklāja nevar paslīdēt un tie amortizē trauslu priekšmetu, kā glāžu, šķīvju u.c., kritienus. Rekomendējams izmantot baseinos, bāros, kā arī saimniecības telpās un citur.

Izmanto arī gumijas maināmos paklājus!

Rudens un pavasara mēnešos noderīgi ir skreiperi jeb gumijas paklāji. Tie no apavu zolēm noņem pēc iespējas vairāk gružus, neļaujot tos iznēsāt pa telpām. Skreiperu var novietot tieši pie ieejas durvīm gan no ārpuses, gan iekšā, jo gumijas paklājiem ir “vannīte”, kas spēj nodrošināt līdz pat 2 litriem ūdens noturību. Svinīgiem brīžiem kā veikala atklāšana, preses konferencei ar produktu prezentāciju, svinīgam pasākumam u.c. izvēlē sarkano paklāju noma. Maināmo paklāju serviss nodrošina tīrību ik brīdi, jo tiek veikta regulāra paklāju nomaiņa. Tie ir tikai daži no uzņēmuma Berendsen sniegtajiem maināmo paklāju nomas variantiem. Plašāka informācija par pakalpojumiem mājaslapā www.berendsen.lv. Lai nodrošinātu labas kvalitātes servisu, speciāla pētnieku komanda izpilda eksperimentus ar Berendsen (EPS) paklājiem, lai pārliecinātos par to kvalitātes īpašībām un potenciālajiem iegūtajiem labumiem.

Ja jums aktuāls kāds no Berendsen (EPS) piedāvātajiem servisiem, pierakstīties konsultācijai! Kontaktinformāciju iespējams atrast mājaslapā www.berendsen.lv. Pēc konsultācijas laika norunāšanas pie tevis ieradīsies uzņēmuma pārstāvis un ieteiks piemērotāko risinājumu. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen (EPS)!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *