Meklē dāvanu vīrietim?

dāvana vīrietimJa Tu meklē dāvanu kartes, kas  varēs pārsteigt pat skeptiskākos dāvanu saņēmējus, ienāc interneta veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv piedāvā visplašāko piedzīvojumu klāstu – ar šo dāvanu karšu atbalstu var tik uzrīkota jautra fotosesija draudzenei, atrasta oriģināla dāvana vīrietim vai pašiem sev dāvināta romantikas pilna nedēļas nogale atpūtas kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kuras ļauj izdzīvot spilgtus notikumus, ir Davanuserviss.lv specifika un, pateicoties šim interneta veikalam, vairs nav problēmu atrast interesantu dāvanu vīrietim, ģimenei vai kolēģiem.

FOTOSESIJA MĪĻU MIRKĻU IEMŪŽINĀŠNAI

Fotosesija pie profesionāla fotomākslinieka ir iedvesmojoša dāvana ikvienai sievietei, jo šāda veida pārsteigums dos iespēju jebkurai dāmai justies kā vāka modelei. Bez tam fotosesija var tikt papildināta ar vizāžista pakalpojumiem, pateicoties kam sieviete tiks uzkrāsota kā uz svētkiem. Turklāt fotosesija nav paredzēta tikai vienai personai – fotosesija ir forša dāvana arī jaunajām ģimenēm, kas vēlas sevi iemūžināt. Arī vecmeitu ballīte var sākties kā visu ballītes dalībniecu fotosesija. Ja zini, ka fotosesija būs laba dāvana arī Taviem draugiem un paziņām – ieskaties Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās kategorijas piedzīvojumu dāvanu kartes.

LABA DĀVANA VĪRIETIM IR AIZRAUJOŠA

Ja nepieciešama interesanta dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv ir labākā vieta, kur tādu meklēt. Laba dāvana vīrietim varētu būt iespēja pārbaudīt savus spēkus ar kādu netradicionālu aktīvās atpūtas veidu, piemēram, šaušanu ar loku vai braucienu ar vučko. Tāpat augstu novērtēta būs arī tāda dāvana vīrietim, kas atļaus izjust asu izjūtu pieplūdumu sirdij – lidošana ar deltaplānu vai brauciens ar motociklu. Ja neesi pārliecināta, tieši kāda dāvana vīrietim varētu likt sajusties patiesi iepriecinātam, Davanuserviss.lv dod iespēju nopirkt dāvanu kartes, ko vīrietis pats izmantos pēc saviem ieskatiem.

Meklē dāvanu šeit- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-virietim!

PIENA MUIŽA RELAKSĀCIJAS CIENĪTĀJIEM

Ja meklē dāvan karti, kas būtu drīzāk ar uzsvaru uz relaksēšanos, ne aktīvo atpūtu, tad dažādas procedūras SPA kompleksā “Piena muiža” ir piemērotākā dāvana. “Piena muiža” piedāvā ne vien parastas SPA programmas, bet arī viesnīcas pakalpojumus, pirts apmeklējumu un vakariņas mājīgā krogā. Turklāt “Piena muiža” laipni gaidīs jebkāda veida atpūtniekus – gan vienus, gan pārus, gan lielākas kompānijas. Ja Jūs vēlaties kādu palutināt, tad dāvanu kartes no kompleksa “Piena muiža” būs piemērotākā lieta, kuru iegādāties tiešsaistes iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *