MEKLĒ DROŠU AIZDEVĒJU? IZVĒLIES VIVUS.LV

kredīti - vivus.lvJa steidzami vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, vērts ieskatīties Vivus.lv piedāvājumos!

Arvien vairāk cilvēku savas īstermiņa naudas grūtības risina ar nebanku kredītiem, jo tie ir vienkārši noformējami un   saņemami. Ātrie kredīti būs noderīgi dažādās situācijās – piemēram, kad aizkavējas alga vai rodas kādi neplānoti, bet steidzami tēriņi – nepieciešams automašīnas remonts vai jāatmaksā kāds rēķins. Šāda veida situācijās ne vienmēr ir iespēja aizņemties no radiem vai draugiem, tādēļ palīdzēt var ātrie kredīti internetā.

Vivus.lv ir uzticams un atbildīgs aizdevējs. Kompānija ir Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, tādā veidā nodrošinot godīgu biznesa praksi un ētikas principus. Vivus.lv darbība ir balstīta uz Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu. Vivus.lv piedāvā ātros aizdevumus no 50 līdz 1500 eiro uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Lai saņemtu kredītu, klientam ir jābūt pastāvīgam LR iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā arī  zemas procentu likmes!

Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, vajadzīgs vien veikt dažas vienkāršas darbības, turklāt – tas viss notiek ātri un ērti, internetā. Šī ir iespēja sev vajadzīgo kredītu noformēt tikai dažu minūšu laikā, ietaupot ne tikai laiku, bet arī naudu! Lai saņemtu kredītu, vispirms nepieciešams veikt reģistrāciju aizdevēja mājas lapā, nepieciešama arī profila apstiprināšana – tas notiek, pārskaitot EUR 0,01 uz aizdevēja bankas kontu. Kad tas izdarīts, atliek tikai pieteikties kredītam.

Katram Vivus.lv klientam tiek nodrošināts individuāls aizdevuma piedāvājums, kas tiek izveidots, ņemot vērā vecumu, kredītvēsturi , kā arī sadarbības ilgumu. Šādā veidā aizdevējs palīdz klientiem izvērtēt savu maksātspēju. Papildus tiek arī konsultēts par atbildīgas aizņemšanās principiem, lai kredīta ņēmējs pastāvīgi varētu izvērtēt savas spējas atmaksāt kredītu.

Vivus.lv ir par atklātību – aizņemoties naudu, visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi ir skaidri izklāstīti, un ar tiem jebkurā brīdī var iepazīties savā profilā. Vivus.lv nav zemūdens akmeņu vai slēptu līguma punktu, kas rakstīti ar maziem burtiem. Tas ir uzņēmuma interesēs, lai klients pakalpojumus izmantotu vairākkārt. Atgriezenisko saiti nodrošina arī klientu apkalpošanas līnija, kurā katru dienu no 7:00 līdz 24:00 iespējams saņemt nepieciešamo konsultāciju.

Kredīti internetā Vivus.lv –  ikvienai dzīves situācijai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *