MEKLĒJIET IZDEVĪGUS ŽOGU RISINĀJUMUS – TVORA.LV!

metāla žogi, tvora.lvUAB “Tvora” firma piedāvā labas kvalitātes žogus un to risinājumus, ko teicami var pielāgot ikkatras privātteritorijas vai pagalma un īpašuma vajadzībām. Apskatiet uzņēmuma mājaslapu Tvora.lv. Tur atradīsiet gan klasiskus, gan arī modernus žogu risinājumus, kuri jūsu īpašumu aizsargās no neaicinātiem viesiem un sagādās drošību.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet dažādus veidus, kas spēs pasargāt teritoriju, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Klasikas faniem lietderīgs variants ir koka žoga risinājums, turklāt tas iederēsies kā laukos, tā arī pilsētvidē. Turklāt efektīvi apstrādātā koksne nodrošina ilgu ekspluatācijas periodu , un Vācijā ražotie pārklājumi pasargās koksni pret pelējuma un mitruma sēnīti, krāsas zaudēšanu saules iespaidā u.c. laikapstākļiem. Metāla sēta būs pietiekami moderna un piešķirs teritorijai izteiksmīgu skatu. Metāla sētas izplānošanā var paredzēt arī Skandināvijas akmens sētas dekoru vai akcentu.

UAB “Tvora” žogu sortimentā varēsiet sameklēt arī plastmasas žogus, kas ir analogs risinājums koka žogiem. Klasiskas formas, noapaļoti žogi, paneļtipa žogi un cita veida plastmasas sētas formas, ko kompānijas lietpratēji piemēros atbilstoši jūsu vajadzībām. Pagaidu žogam varat pasūtīt metinātu sieta žogu, ko vēlāk varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, tādējādi paslēpjoties no svešām acīm.

Uzņēmums ir jomas speciālists ne tikai īpašumu un dārza žogu izgatavošanā, bet arī dažādu vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un montēšanā. Metāla vai koka konstrukciju bīdāmie, veramie, automātiskie vārti un vārtiņi pēc individuāliem pieprasījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie Tvora profesonāļiem, rakstot e-pastu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu 67881043. sniegs priekšlikumus optimālakajam žoga risinājumam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *