NAUDAS AIZDEVUMS NEPAREDZĒTIEM TĒRIŅIEM – VIASMS.LV    

izdevīgs Kredīts via smsKatrs no mums kādreiz nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi. Šādos gadījumos var palīdzēt vairāki risinājumi, viens no tiem- vērsties pie kāda no ātro kredītu devējiem. Tā ir ērti pieejama izdevība  plašam cilvēku lokam, kā ātri un ērti atrisināt īslaicīgas naudas problēmas.

Ātrie kredīti internetā ir populārs aizdevumu veids, kuru izsniedz arī Viasms. Tas ir iecienīts aizdevējs, kas piedāvā pozitīvu attieksmi un ātru vajadzīgā kredīta noformēšanu.

Domājot par klientu ērtībām, kredīts pie Viasms.lv pieejams divos variantos – aizdevums līdz algai un naudas kredīts.

Piemēram, ātrais kredīts atbilstošs lielāku mērķu sasniegšanai, jo tiek izsniegts līdz pat EUR 1500. Šie ātrie kredīti tiek izsniegti uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Svarīgi, ka šajā gadījumā ir iespējams saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo kredīta summu vienādos maksājumos noteiktajā laika periodā – tas palīdzēs plānot budžetu.

Savukārt, ja nedaudz pietrūkst līdz algai vai vajadzīgā naudas summa ir  salīdzinoši maza, atbilstošāks būs Viasms izsniegtais īstermiņa kredīts- aizdevums līdz algai. Izmanto šo iespēju, ja zini, ka kredītu varēsi atdot tuvāko 30 dienu laikā.

Būtiski minēt, ka Viasms sortimentā kredīts bez ķīlas. Tāpat arī nav nepieciešams galvojums vai kādas izziņas no darba vietas. Turklāt – kredītam pieteikties var ikvienā izdevīgā brīdī, kad vien tas vajadzīgs.

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad finanšu līdzekļi vajadzīgi steidzami, bet kabatā tikai mobilais telefons? Viasms piedāvā risinājumu arī tāda veida situācijās – sms kredītu. Sms kredīts pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes, un tas sniedz iespēju pieteikties aizdevumam tikai ar vienas īsziņas starpniecību.

Naudas aizdevums – ērts risinājums dažādās situācijās, tomēr jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildība. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka spēsi atdot kredītu pilnā apmērā un noteiktā termiņā. Protams, vajadzības gadījumā tiek piedāvāta arī  kredīta atmaksas termiņa pagarināšana, tomēr jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums.

Izvēlies drošu un daudzu novērtētu aizdevēju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma noteikumi, lieliskas akcijas un ērti noformējami kredīti – ienāc un uzzini vairāk viasms.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *