NAUDAS KREDĪTS ĀTRIEM PIRKUMIEM

sms kredīti viasms.lvKredītu mūsdienās var saņemt pat neizejot no mājas. Nav nepieciešams uzrādīt dokumentus vai veikt citus laikietilpīgus procesus. Patlaban, ja gadās nonākt situācijā, kad nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk, izdevīgākais risinājums ir izmantot kreditoru piedāvāto iespēju aizņemties internetā.

SMS kredīti tiek izsniegti jau dažās minūtēs pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās process norisinās internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz un viņi to tūlīt pat var izskatīt! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājaslapā, piem., pie ViaSMS. Ir vienkārši jāizvedo lietotāja profils, tas var aizņemt labi ja 2 minūtes (aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja kontu, tādējādi apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no jaunizveidotā lietotāja profila klients izdomā cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un piesaka kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir konti atšķirīgās bankās, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

NAUDAS AIZDEVUMI INTERNETĀ – ĀTRI UN BEZ ĶĪLAS

Daudzu aizdevēju mājas lapu sākuma lapā tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu un pārējās iespējas, kas mudina aizņemties. Tomēr visās ātro kredītu kompānijās tiek piedāvāti kredīti bez ķīlas. Tas nozīmē, ka kredīts nav jānodrošina ar fizisku mantu vai īpašumu. Naudas aizdevumus iespējams ļoti ātri un ērti saņemt internetā, kas ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki ņem ātros kredītus. Ja klients jau reģistrēts lietotājs, noteikti jāuzzina vai pieejams arī sms kredīts. Tādā gadījumā kredīti bez ķīlas pieejami, nosūtot tikai vienu sms!

Naudas aizdevumi ir pieejami ikvienam, atkarībā no nepieciešamās kredīta summas un atmaksas dienu skaita. Ātrais aizdevums var tikt izsniegts arī neuzrādot nekādas izziņas vai dokumentus par ienākumiem, tomēr, ja ir vēlme aizņemties summu palielam un sen kārotam pirkumam vai sapņa realizēšanai (piem., automašīnas remontam, mēbeļu vai sadzīves tehnikas pirkšanai u.c.), noteikti būs nepieciešams apliecināt to, ka klientam ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atgriezt aizdevumu.

NAUDAS AIZDEVUMS JAUNAJIEM KLIENTIEM BEZ MAKSAS

Pirmais kredīts bezmaksas vienmēr tiek piešķirts tiem jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tas ir 0% aizdevums, tātad jāatgriež tik, cik aizņēmies. Tas ir kredīts bez ķīlas un galvotāja, tādējādi tiek atvieglots aizdevuma saņemšanas process, jo nav jālauza galva, kādi dokumenti nepieciešami aizdevuma saņemšanai. Turklāt, aizdevums ir pieejams internetā jebkurā laikā, tāpēc tā ir vislabākā ātrā kredīta aizņemšanās iespēja.

NEVARI ATDOT AIZDEVUMU LAICĪGI? PAGARINI ATMAKSAS TERMIŅU!

Ja klients apzinās, ka nevar kredītu atgriezt noteiktajā laikā, tas vēl nav pamats uztraukumam. Tas tāpēc, ka parasti vien pāris minūšu laikā pie vairums aizdevēju var ērti atlikt atmaksas termiņu uz sev nepieciešamo laika periodu. Atkarībā no tā, cik daudz laika vajadzīgs. Ja jau pirms aizņemšanās ir pamats domāt, ka šī iespēja būs nepieciešama, ieteicams izvēlēties aizdevēju, kas tiešām piedāvā atlikt atmaksas termiņu. Šādi nodrošinoties, kad naudu nevar atdot laikus, klients būs ieguvējs. Tas ir svarīgi arī, lai saglabātu labu kredītvēsturi un, lai nākotnē varētu atkal saņemt ātro kredītu bez liekiem šķēršļiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *