NAUDAS KREDĪTS – LABS VARIANTS  LIELU SAPŅU REALIZĒŠANAI.

ātrie kredīti  vivus.lvIkviens no mums var nokļūt situācijā, kad naudas līdzekļu nepietiek neparedzētiem izdevumiem un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas īsākā laikā. Ātrie kredīti – tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu internetā, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par finansiālajiem līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties gan kredītu, ko atmaksāt vari pāris mēnešu laikā, gan naudas aizdevumu līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Neatkarīgi no summas, kādu aizņemsies, atmaksas termiņu vari piemērot tieši savām atmakasas iespējām.

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par aizdevumiem internetā, ielūkojies Vivus.lv mājas lapā vai arī sazinies ar klientu apkalpošanas līniju, kas klientiem pieejama katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un Tu varēsi saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā. Situācijā, ja kādu iemeslu dēļ nevari atmaksāt naudas aizdevumu noteiktajā termiņā, Tev nav jāuztraucas, jo jebkurā brīdī Tu varēsi pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Uzzini vairāk- http://jelgava.pilseta24.lv/zinas/100/336111

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *