NEPARASTAS IDEJAS DĀVANĀM VĪRIEŠIEM

atpūta divatāKo nopirkt vīrietim svētkos, kad nav vēlmes samierināties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nepiedzīvotus piedzīvojumus un atmiņā paliekošas emocijas un  azartu! Aizraujoši izbraucieni, atpūtas iespējas, kā arī ēdienu gatavošanas meistarklases un spēku veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, svarīgākais pārzināt vīrieša raksturu, spēju riskēt un interešu loku.

*Elpu aizraujoši piedzīvojumi ūdenī, uz zemes un gaisā

Lieliska un asu izjūtu apsološa dāvana vīriešiem, kam ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs brauciens ar kvadraciklu, ar kartingu pa trasi, zibenīgi ātrs Pirmās Formulas un rallijmašīnas  piedzīvojums. Dāvana svētkos vīrietim var būt arī aktīvā atpūta. Piemēram, piedzīvojumu parka apmeklējums, ātrs drifta brauciens, humorpilna dāvana pastaiga ar Džamperiem jab ātrgaitas zābakiem, karikatūra dzimšanas dienā, alpīnisma sienas pārvarēšana vai prasmju izmēģināšana lidmašīnas Boeing 737 aviosimulatorā. Lidojums ar lidmašīnu vai Aerodium tunelī? Kāpēc ne! Tā būs piemērota dāvana vīrietim viņa svētkos.

*Dāvana nedēļas nogalei un īstiem ēdiena baudītājiem

Nopērc kādu no vairākiem kulinārijas apmācību kursiem, ēdiena gatavošanas meistarklasēm un uzdāvini lielisku pieredzi un jaunas prasmes. Nedēļas nogale kādā no Latvijas pilīm vai viesu namiem ar gardām vakariņām un papildus labumiem sniegs baudpilnu brīvā laika pavadīšanu un maksimālu relaksāciju. Starp citu, tieši atpūta diviem jeb kopā ar mīļoto sievieti ir lieliska dāvana ikvienam kungam!

*Aktīvam un enerģiskam vīrietim

Vīriešu tipiem, kam ļoti patīk sports un aktīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas, iegādāties atbilstošu dāvanu:

-savdabīga sporta veida (kērlinga, paukošanas u.c.) apmācības;

-labi noderēs un motivēs sporta centra apmeklējums;

kā arī citas iespējas

Ārkārtas situācijās diezgan labi noder dāvanu komplekti, kur apvienoti atšķirīgi dāvanu piedāvājumi atšķirīgām aizraušanām un raksturiem. Pasniedzot šādu dāvanu, draugs vai vīrs varēs pats izlemt savām vēlmēm piemērotu dāvanas risinājumu. Ienāc www.davanuserviss.lv un izvēlies piemērotāko dāvanu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *