NEPIECIEŠAMA TELTS PASĀKUMAM? IESKATIES AKURĀTS PIEDĀVĀJUMĀ!    

teltis / telts noma akurātsOrganizē saviesīgu pasākumu un vēlies nomāt piemērotu aprīkojumu? Ielūkojies pasākumu aprīkojuma nomas piedāvājumā- Akurats.lv.

Viens no pārdomātajiem Akurats.lv sortimentā esošajiem piedāvājumiem- sildlampas- būs ērts risinājums, ja pasākums plānots ārpus telpām. Sildlampas efektīvi silda tuvāko apkārtni, tādā veidā  nodrošinot komfortablu atmosfēru ikvienam pasākuma dalībniekam. Šie sildītāji ir ne tikai efektīvi, bet arī ar ilgu darbības laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie darbosies 10 stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli droši darbotos, svarīgi ievērot visus to lietošanas nosacījumus.

Akurāts sortimentā esošās sildlampas ir metāla krāsā, 2,30 m augstas un 13 kilogramus smagas. Tās aprīkotas ar propāna gāzes balonu, tādēļ nepieciešams ievērot drošību- piemēram, sildlampu nedrīkst novietot tiešos saules staros vai izmantot telpu apsildei.

Noorganizēt īpašu pasākumu jebkurā  sezonā palīdzēs Akurāts piedāvātie gāzes sildītāji. Gāzes sildītāji iederēsies pasākumos ārpus telpām, jo sniegs omulīgu gaisotni vismaz 10 stundu garumā.

Nojumes īre ir vēl viens pasākumu nomas servisa Akurāts piedāvātais pakalpojums. Izvēlēties nepieciešamo nojumi palīdzēs Akurats.lv speciālistu komanda.

Telts noma ir lielisks risinājums gan lielos, gan mazākos  svētkos, jo ļauj izvēlēties dažādu izmēru un veidu teltis. Telts īre pie  Akurāts – ērts variants, ja telts vajadzīga tikai uz pasākuma laiku, jo ļaus ietaupīt ar tās uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Pasākumam brīvā dabā nereti  nepieciešama arī skatuve. Arī tās nomu un uzstādīšanu piedāvā Akurats.lv. Piedāvājumā saliekamā skatuve, ko var transformēt dažādos veidos .

BANKETU KRĒSLI, APAĻIE GALDI UN BĀRA KRĒSLU NOMA- IESKATIES AKURATS.LV

 Nomas servisa Akurāts piedāvājumā ietilpst arī banketu krēsli un apaļie galdi.

Neformālas gaisotnes radīšanai ,piemēram, ballītē, īstā alternatīva būs bāra krēsli. Akurāts piedāvājumā esošā bāra krēslu noma patīkami pārsteigs ikvienu pasākuma apmeklētāju, jo ļaus nepiespiestā atmosfērā baudīt kādu dzērienu vai gluži vienkārši patērzēt.

Ieskaties Akurats.lv nomas piedāvājumu sortimentā un izvēlies savam pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Sildlampas un nojumes īre āra pasākumiem, banketu krēsli, apaļie galdi, kā arī bāra krēslu noma un daudz kas citsneaizmirstamam pasākumam. Padari pasākumu  neaizmirstamu ar aprīkojuma nomu no Akurats.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *