Octa kalkulators palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu!

OCTAGādājot, lai uz ceļa būtu pavisam droši, svarīgs aspekts ir arī apdrošināšana. Pirmkārt jau jānokārto Octa polise, kas ir obligāta prasība visiem motorizētiem transporta līdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē.
Octa apdrošināšana ir īpašnieka vai tiesīga transportlīdzekļa vadītāja civiltiesiskā atbildība par zaudējumiem, kuri ir radīti citai personai ceļu satiksmes negadījuma rezultātā.
Ja īpašnieks citai personai lietošanā izsniedzis transporta līdzekli, kurai nav octa polise vai arī beidzies tās termiņš, apdrošināšanas līgumu slēdz automašīnas tiesīgais lietotājs. Jāpiemin, šis pienākums neattiecas uz tiesīgajiem lietotājiem, kas ir darba tiesiskajās attiecībās.

Octa kalkulators Tavām ērtībām

Octa polise un tās darbības principi lielākoties ir vienādi vai ļoti līdzīgi, taču izmaksas gan mēdz būt visai nozīmīgas. Bez šaubām, pārmaksāt bez vajadzības ir diezgan muļķīgi, tādēļ pirms lēmuma pieņemšanas svarīgi izvērtēt vairākas opcijas un tad izvēlēties labāko variantu.
Visērtāk to palīdzēs izdarīt Octa kalkulators. Taču vispirms gan jāsaprot, kādā veidā veidojas izmaksas. To apmēru ietekmē vairāki faktori, piemēram, apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, bonus-malus klase, polises termiņš, transportlīdzekļa veids u.c. Octa kalkulators ir labs veids, kā noskaidrot polises izmaksas, salīdzināt vairākas iespējas un arī izvēlēto polisi noformēt.
Jāņem vērā, ka Octa polisei pastāv vairāki līguma veidi, tādēļ pirms tam vajadzētu izvērtēt, kurš no tiem ir nepieciešams. Piemēram, standartlīgums attiecas uz visiem Latvijā reģistrētiem spēkratiem – šī octa apdrošināšana ir spēkā Latvijā un Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Tas nozīmē, ka ceļojot šajā zonā, nav vajadzīga papildus apdrošināšanas polise. Savukārt zaļā karte ir līgums, kas darbojas valstīs, kas ir Zaļās kartes dalībvalstis: piemēram, Albānijā, Andorā, Bulgārijā, Baltkrievijā, Izraēlā un citviet. Un visbeidzot- robežapdrošināšanas līgums, kas attiecas uz transportlīdzekli, kas nav reģistrēts kādā no Eiropas ekonomikas zonas valstīm un šķērso Latvijas robežu.

Octa internetā – teicama iespēja, kad nepieciešama auto apdrošināšana

Mūsdienīgi autovadītāji noteikti izmanto iespēju Octa polisi noformēt internetā. Octa kalkulators iesaka, kur pirkt izdevīgāko octa polisi, tādēļ salīdzini vairākas iespējas, lai nekļūdīgi saprastu, kura octa internetā būs atbilstošākais variants.
Octa vajadzīga katram motorizētam transporta līdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē! Taču, lai par to nevajadzētu bez vajadzības pārmaksāt, noderēs gan Octa kalkulators, gan arī iespēja polisi iegādāties turpat – tiešsaistē.