OCTA un KASKO polises- meklē pie iizi.lv

Katrs autovadītājs zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur nopērkama gan octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti iespējams noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam obligāti nepieciešama Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklis nav tiesīgs piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

Vairāk uzzini- https://www.iizi.lv/lv/octa!

OCTA LĪGUMU VEIDI

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek noteikta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Būtiski ņemt vērā, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, cietušā darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO KALKULATORS – ĒRTS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas variants – Kasko . Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai tad, ja auto tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde ir brīvprātīga, taču, ja auto pirkts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta prasība. Kasko apdrošināšana ir pieejama daudzveidīgam transportlīdzekļu lokam – ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Iizi.lv var nopirkt arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs izdarīt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To var izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu , kā arī citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā 5 gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir labs variants arī tad, ja vēlies apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti strādā komandā ar brokeriem, lai kopīgi atrastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Katrs apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Ja aktuāla apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas varianti tieši Tavai situācijai. Klientu ērtībām arī pieejams ērti lietojams Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *