ORGANIZĒ PASĀKUMU? APRĪKOJUMU IZVĒLIES PIE AKURĀTSPASAKUMS.LV

telšu īre pasākumiem  pie akuratspasākums.lvIkviens, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir atmaksājas, īpaši, ja pasākumi netiek organizēti bieži. Tieši tādēļ lielisks risinājums būs aprīkojuma noma.

Sia ”Akurāts” ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu, lampu un cita aprīkojuma nomu un montāžu. Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts nodrošinātajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Viens no pieprasītākajiem Akurāts sniegtajiem piedāvājumiem ir telts noma. Uzņēmums piedāvā dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Piedāvājumā ietvertas 11 formu un izmēru nojumes, lai būtu iespēja izvēlēties  vēlamo. Nojumes noma- izdevīga iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotu telti vai nojumi.

Izvēloties telšu īri pie akurāts.lv, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu. Principā tas nozīmē, ka uzņēmums sniedz pilnu aprīkojuma servisu. Uzzini vairāk mājaslapā!

BANKETU KRĒSLU NOMA UN TELŠU ĪRE – AKURĀTSPASAKUMS.LV

Ja nepieciešami banketu krēsli , vienkāršākais risinājums ir Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas iederēsies jebkurā interjerā.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts sniegtais pakalpojums. Klientiem tiek piedāvāti gan gaumīgi, apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu organizēšanai.

Pasākumam vēlama arī skatuve? Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .

Būtiski, ka skatuvi var izvietot vairākos veidos- piemēram, kā taisnstūri vai L burta formā. Izvēloties piedāvātās skatuves nomu nebūs jāuztraucas par tās montāžu un ar tiem saistītiem darbiem- par to parūpēsies Akurāts darbinieki.

Kā minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā gan pasākumu aprīkojumu nomu, gan arī tā piegādi uz norises vietu, kā arī uzstādīšanu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir ērts un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī parūpēties, lai pasākums izdotos.

Ieskaties Akurāts mājas lapā ,lai iepazītos ar plašo piedāvājumu . Akurāts piedāvātā noma nepievils.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *