ORGANIZĒ SARĪKOJUMU UN NEPIECIEŠAMS PIEMĒROTS APRĪKOJUMS? IESKATIES AKURATSPASAKUMS.LV      

telts noma akuratspasakums.lvOrganizē pasākumu un nepieciešams piemērots inventārs? Izdevīgāko un lielāko pasākumu aprīkojuma nomas piedāvājumu atradīsi akuratspasakums.lv. Tā ir iepēja nomāt tieši vēlamo aprīkojumu, turklāt – neuztraukties par tā uzglabāšanu un apkopi. Jāpiebilst arī, ka Akuratspasakums.lv piedāvā ne vien aprīkojuma nomu, bet arī piegādi, montāžu un demontāžu.

Pasākumam, kas tiek rīkots ārpus telpām noderīga būs telts noma. Tā ir iespēja izvēlēties kādu no dažādo formu un izmēru teltīm. Piedāvājumā teltis gan mazākiem, gan gluži pretēji – lieliem pasākumiem.

Nojumes noma – parocīgs risinājums, kuru izmanto dažāda veida pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku un citus faktorus, arī nojumes nomas izmaksas katru reizi atšķirsies.

Savukārt, ja nepieciešama galdu noma , uzņēmums piedāvā klasiskos apaļos banketu galdus, kam ir tumši pelēks metāla saliekams rāmis ar gaišas krāsas koka virsmu Tāpat izvēlei dažāda cita veida galdi, kas papildinās visu veidu pasākumus.

Ja vajadzīgi arī piemēroti krēsli, izmanto iespēju saņemt arī tos! Krēslu noma ir ne tikai veids, kā iegūt nepieciešamo inventāra skaitu konkrētajam pasākumam, bet arī iespēja atvieglot pasākuma rīkošanas procesu, izmantojot servisa piegādes pakalpojumus.

Galdu un krēslu noma noderēs , kad iecerēts rīkot pasākumu – piemēram, banketu, semināru vai neformālu ballīti.

Ja vajadzīga saliekamā skatuve, Akuratspasakums.lv sortimentā ir piecu dažādu izmēru (no 6-35 kv/m), augstumu un celtspējas saliekamās skatuves. Tās sastāv no podestiem, kurus var sastiprināt dažādās pozīcijās, kas ļauj izveidot dažādas formas skatuves: taisnstūra, kvadrāta, T, L vai U formas. Jāpiebilst arī, ka skatuves augstums ir regulējams.

Ja organizejat pasākumu ar sēdēšanu pie galdiem, noderīgi būs galdi un soli. Lai pasūtītu vajadzīgo daudzumu, jārēķinās, ka pie viena galda ērti var sasēsties 8 personas, t.i. pa četriem cilvēkiem katrā galda pusē. Piedāvāto galdu un solu virsma ir izgatavota no dabīgā priedes koka un tam ir zaļš metāla rāmis. Galdu un solu montāžu var veikt gan firmas darbinieki, gan klienti paši. Galdu un krēslu salikšana ir veicama viegli un salīdzinoši ātri, jo metāla konstrukcijas kājas gan galdam, gan krēsliem fiksējas ar klipšiem.

Klāt gada tumšākais laiks, kad dažādiem pasākumiem ļoti noderīgas būs apgaismes lampas. Ja nepieciešams izrotāt svētku vietu ar skaistām apgaismes lampām, uzņēmums Akuratspasakums.lv piedāvā iznomāt vajadzīgās gaismas sistēmas.

Neatkarīgi no tā, kāda veida pasākums tiek organizēts, Akuratspasakums.lv noteikti ieteiks atbilstošākos inventāra risinājumus. Izmantojot pakalpojumu telšu īre, varēsiet izvēlēties ne vien vēlamā izmēra un formas telti, bet arī būt drošs par to piegādi, montāžu un demontāžu – par to parūpēsies Akuratspasakums.lv komanda. Kvalitatīvas teltis un nojumes, paklāji, skatuves, apgaismojums, galdu un krēslu īre, kā arī daudz kas cits – akuratspasakums.lv. Gatavojoties svētkiem, pavadi laiku bez liekām pūlēm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *