PAKALPOJUMI  NO FIRMAS FN-SERVISS

fnserviss.lv veikalsVeicināt drošu, aizsargātu ikdienu no dažādiem riskiem un negadījumiem – šādi tiek pozicionēta uzņēmuma FN-Serviss misija. To realizē ar dažādu pakalpojumu piedāvāšanu uzņēmumu vadītājiem un darba drošības speciālistiem, kam aktuāls jautājums par sakārtotu ikdienu un drošiem darba apstākļiem. Kompānijas FN-Serviss servisa klāstā iekļautas speciālistu konsultācijas un risinājumi, kuri saistīti ar darba drošību, drošības sistēmām un signalizācijām, ugunsdrošību. Darbojoties vairāk nekā desmit gadus, FN-Serviss ir viens no līderiem drošības jautājumos Baltijā.

 Darba vides risku izvērtēšana, darba aizsardzības iekārtu organizēšana, darba vides iekšējās uzraudzības veikšana firmā, ar darba aizsardzību saistītās darba aizsardzības dokumentācijas audits u.tml. pakalpojumi. Kompetentā institūcija FN-Serviss darba drošības speciālistiem organizē pamata līmeņa jeb 60 stundu darba aizsardzības apmācības. Kursi domāti firmas darba aizsardzības speciālista kompetences celšanai, kursu laikā gūs zināšanas par svarīgākajiem darba aizsardzības pamata jautājumiem. FN-Serviss servisa piedāvājumā ir arī dažādas konsultācijas darba aizsardzībā, kuru laikā darbinieki informēs par darba aizsardzības normatīvajiem aktiem, standartiem, izvērtēs Valsts darba inspekcijas sagatavotos pārbaudes aktus, arīdzan izveidos .

Ugunsdrošība ir vēl viena pakalpojumu grupa, kura ietilpst uzņēmuma FN-Serviss / http://fnserviss.lv/ / pārziņā. Ugunsdrošības instruktāža, kas ir obligāta prasība objekta valdītājam. Ugunsdrošības instruktāžas kursos iekļautas tādas tēmas kā situācijas raksturojums ugunsdrošības jomā kopumā Latvijā, vairāki bīstamības faktori, rīcība ugunsgrēka apstākļos, ugunsgrēka dzēšana ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem u.c. Padziļināts apmācību izklāsts, pakalpojumu apraksts atrodams uzņēmuma mājaslapā Fnserviss.lv. Turpat var sameklēt plašāku informāciju par drošības un signalizācijas sistēmu opcijām, ierīkošanu. Piemēram, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, tehnoloģisko procesu kontrole un vadība u.c. saistošajiem faktoriem. FN-Serviss eksperti ierīko šādas ugunsdzēsības drošības un signalizācijas sistēmu ierīces: Bentel, Detectomat, Siemens un citas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *